Szukaj

Natalia Siwiec kupiła willę w Tulum! Meksykańskie gniazdko kosztowało grube miliony

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec podobno kupiła dom w Tulum. Tak twierdzi informator jednego z portali, który wylicza, ile zapłaciła za wspomnianą nieruchomość.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski spotykają się od 2010 roku. Razem wychowują córeczkę, Mię. Zakochani mają za sobą spontaniczny ślub, który wzięli w Las Vegas. Celebrytka w jednym z wywiadów powiedziała, że spełniła swoje marzenie z dzieciństwa. Dodała, że przygotowania do uroczystości zajęły jej jeden dzień:

To był ślub niezaplanowany. Z jednej strony planowaliśmy przez jeden cały dzień. W czwartek zaplanowaliśmy nasz wylot do Vegas, tak sobie siedzę i mówię: Mariusz, przecież zawsze moim marzeniem, jak byłam małą dziewczynką, było wzięcie ślubu w Vegas – komentowała w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Nowożeńcy nie zalegalizowali jednak swojego związku w Polsce. Natalia ujawniła, że obiecali swoim bliskim, że wezmą jeszcze jeden ślub, tym razem w swojej ojczyźnie. Na razie im się do tego nie spieszy.

Natalia Siwiec kupiła dom w Tulum. Ile za niego zapłaciła?

Siwiec przebywa w Meksyku w Tulum, skąd regularnie publikuje przepiękne zdjęcia. Jakiś czas temu pokazała, jak spędza czas z córką w basenie, potem dorzuciła do puli fotografię, która wprowadziła internautów w niemałą konsternację. Zamiast podziwiać jej idealną sylwetkę, próbowali się doszukać brakującej części ciała gwiazdy.

Osoba z otoczenia Natalii Siwiec w rozmowie z Pudelkiem zdradza, że celebrytka wciąż nie znalazła swojego miejsca na ziemi, w którym chciałaby wychowywać córkę. Ponoć waha się między Tulum a Warszawą:

Natalia mówiła, że nie wie jeszcze, gdzie jest jej miejsce na ziemi i gdzie chciałaby wychowywać Mię. Wciąż waha się między Warszawą a Tulum, ale całkiem możliwe, że w przyszłości będzie spędzać jeszcze więcej czasu w Meksyku.

Informator tabloidu zdradza, że Siwiec pod koniec ubiegłego roku kupiła dom w Meksyku. Aktualnie jest w trakcie jego wyposażania:

Pod koniec zeszłego roku kupiła w Tulum piękny dom z basenem, ale jeszcze nie chce o tym mówić publicznie.

Portal podaje, że ceny domów w Tulum wahają się od 2 milionów nawet do kilkudziesięciu milionów złotych. Jak myślicie, ile zapłaciła Natalia?


Natalia Siwiec podobno kupiła dom w Meksyku

Natalia Siwiec podobno kupiła dom w Meksyku

Natalia Siwiec świętuje urodziny córki. Jak je spędzają?

Natalia Siwiec świętuje urodziny córki. Jak je spędzają?

Natalia Siwiec na zdjęciu bez ręki

Natalia Siwiec na zdjęciu bez ręki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×