Szukaj

Wielki debiut córki Natalii Siwiec w telewizji! Gwiazda opowiedziała o macierzyństwie

Natalia Siwiec córka Mia

Natalia Siwiec córka Mia

Natalia Siwiec z Mią w Dzień Dobry TVN

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski z córką Mią udzielili wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Małżeństwo opowiedziało, jak zmieniło się ich życie po narodzinach dziewczynki.

Natalia Siwiec w sierpniu 2017 została mamą. Na świecie powitała córeczkę Mię, która rośnie jak na drożdżach nie tylko na oczach dumnych rodziców, ale także internautów. Dziewczynka regularnie gości na Instagramie, gdzie podbiła serca setek tysięcy obserwatorów.

To właśnie fani Siwiec domagają się tego, by częściej pokazywała córkę w sieci. Natalia, jak przyznała w Dzień Dobry TVN, dzięki takim prośbom regularnie robi zdjęcia dziewczynce. Zwłaszcza, że ta towarzyszy jej niemal non stop. Siwiec, która ma masę służbowych obowiązków, córeczkę zabiera ze sobą do pracy:

Nie wyobrażam sobie tego, żeby Mia cały czas siedziała w domu jak ja jestem w pracy. Tym bardziej, że po pierwsze, mam taka pracę, do której mogę ją zabrać. A po drugie, ona świetnie się w tym odnajduje i fajnie spędza tam czas – powiedziała Natalia Siwiec w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Dziewczynka jest bardzo grzeczna, co powoduje że regularnie poznaje kulisy pracy mamy. Jak wyjawiła celebrytka, Mia płacze jedynie wtedy, kiedy jest bardzo głodna:

Teraz nie wyobrażamy sobie, jak wcześniej mogliśmy żyć bez tego małego człowieka – zaznaczała gwiazda.

Czy Mia wkrótce będzie miała rodzeństwo? Na razie Natalia nie planuje kolejnego dziecka.

Piękna Natalia Siwiec zabrała swoją córeczkę w góry! Ale tym razem to obłędna biała kurtka Miss Euro zawojowała internet!

Natalia Siwiec najadła się strachu na wakacjach. Jej mąż popełnił fatalny błąd: „Kombinowaliśmy jak wrócić” [WIDEO]

Natalia Siwiec ma nowy dom, i to jaki! Modelka trafiła nawet na idealnych sąsiadów! [WIDEO]


Zrzut ekranu 2019-01-31 o 13.46.14Zrzut ekranu 2019-01-31 o 13.46.36
Zrzut ekranu 2019-01-31 o 13.46.45

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×