Szukaj

Gwiazda „M jak miłość” w podwójnej żałobie przez COVID. Służba zdrowia zbagatelizowała jej błaganie o pomoc

Natalia Samojlik

Natalia Samojlik

Natalia Samojlik, aktorka znana z serialu M jak miłość, podzieliła się dramatycznym wyzwaniem. Przez koronawirusa straciła zarówno ojca, jak i dziadka. Co napisała w poście?

Natalia Samojlik od lat jest związana z aktorstwem. Na swoim koncie zapisała mniejsze i większe rolę, występując nie tylko na deskach teatru, ale także w produkcjach takich jak m.in. M jak miłość oraz Wojenne dziewczyny. Aktorka jest aktywna w social mediach, gdzie dzieli się wybranymi kulisami życia prywatnego.

Natalia Samojlik straciła ojca i dziadka przez koronawirusa

Niestety w rodzinie Natalii nie brakuje trudnych momentów, o czym aktorka poinformowała w social mediach. Dodała wpis, w którym poinformowała, że przez COVID-19 straciła dziadka i ojca. Drugi ze wspomnianych panów chorował trzy tygodnie. Pomimo próśb odsyłano go z kwitkiem:

Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty Piotr Samojlik i dziadka. Chorowali na Covid 19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w niedzielę. Nasze państwo jest do walki z tą straszną chorobą zupełnie nieprzygotowane. Tata chorował 3 tygodnie. W tym czasie miał dwie telewizyty i przepisany antybiotyk. O pozytywnym wyniku testu wykonanego we wtorek rano dowiedzieliśmy się w sobotę. W tym czasie – między wtorkiem a sobotą – odsyłano mnie, podając coraz to inne numery telefonów. Radzono czekać na wynik testu. Nikt, pomimo moich błagań, nie przyjechał taty zbadać, nie chciano przysłać karetki. Informowano mnie jedynie, że w szpitalach nie ma miejsc. Tata słabł, coraz trudniej oddychał, skarżył się na ból całego ciała.

Natalia, chociaż chciała pomóc, nie mogła nic zrobić:

Mogłam mu towarzyszyć stojąc pod balkonem, podając jedzenie i czekając na wynik testu. Tata zmarł w niedzielę. Nie miał chorób współistniejących.

Aktorka dodała, że nie chce oceniać pracy lekarzy, którzy są bezradni wobec braku jakichkolwiek procedur:

Covid naprawdę zabija. Państwo nie działa. W moim poście nie oceniam pracy lekarzy, którzy są zupełnie bezradni wobec braku jakichkolwiek sensownych procedur. Ochrona zdrowia nie może działać dobrze, jeśli zupełnie nie działa państwo.

Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty Piotr Samojlik i dziadka. Chorowali na Covid 19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w…

Opublikowany przez Natalię Samojlik Piątek, 16 października 2020

Internauci w komentarzach składają Natalii i jej rodzinie wyrazy współczucia, a także dzielą się swoimi obawami związanymi z koronawirusem.


Natalia Samojlik straciła ojca i dziadka przez COVID

Natalia Samojlik straciła ojca i dziadka przez COVID

Natalia Samojlik straciła ojca i dziadka przez COVID

Natalia Samojlik straciła ojca i dziadka przez COVID

Natalia Samojlik straciła ojca i dziadka przez COVID

Natalia Samojlik straciła ojca i dziadka przez COVID

Dodaj komentarz

  • kolkaa pisze:

    Pani chyba coś nie tak komentuje. Proszę się ogarnąć i iść do prokuratury na taką złą obsługę a nie pisać że ktoś gdzieś coś nie zrobił. Można samemu zawieźć tatusia do szpitala , tylko trzeba się postarać, a nie rozpisywać w mediach , bo to jest gwóźdź programu ” gwiazd i celebrytów”, aha jeszcze narzekanie na biedę

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×