Aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Jej teściową została gwiazda serialu „M jak Miłość”. Mało brakowało, a nie doszłoby do ceremonii

Natalia Rybicka wzięła ślub

Natalia Rybicka wzięła ślub

Natalia Rybicka wzięła ślub! Gwiazda wielu seriali od lat jest w szczęśliwym związku, a ceremonię długo trzymała w tajemnicy. Jej mąż zdradził wszystkie szczegóły. 

Natalia Rybicka to doskonale znana widzom aktorka, która wystąpiła w wielu polskich serialach i filmach. Pojawiła się między innymi w Blondynce, M jak Miłość, czy Na dobre i na złe. Spore uznanie zyskała dzięki roli w filmie Żurek, gdzie wcieliła się w niezbyt bystrą Iwonkę. Rolę jej filmowej mamy odegrała Katarzyna Figura. Po tym aktorskim wyzwaniu zdecydowanie nie mogła narzekać na brak propozycji z branży.

Natalia regularnie zaczęła pojawiać się w kolejnych obrazach, ale brylowała też na branżowych imprezach, czy czerwonych dywanach. Fantastycznie ułożyło się też jej życie prywatne. Od dawna jest w szczęśliwym związku, a w zeszłym roku po raz pierwszy została mamą. Teraz pojawiła się kolejna radosna nowina. Aktorka jest już po ślubie.

Natalia Rybicka wzięła ślub. Kim jest jej mąż?

Natalia Rybicka od 2017 jest w związku z operatorem filmowym Michałem Sobocińskim. Para wiedzie zgodne życie a w czerwcu zeszłego roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka Helenka. Okazuje się, że zanim jeszcze dziewczynka przyszła na świat jej rodzice się pobrali, co do tej pory udało im się utrzymać w tajemnicy. Para zaręczyła się w 2020 roku w Wenecji, a kilka miesięcy później byli już małżeństwem. Dopiero teraz mąż aktorki pochwalił się tą szczęśliwą nowiną. Zakochani pobrali się na Sycylii.

W rozmowie z Dobrym Tygodniem operator filmowy przyznał, że o mały włos nie doszło do uroczystości, ponieważ pogoda chciała pokrzyżować im plany.

Do ceremonii omal nie doszło. Zerwała się wielka ulewa i burza. Musieliśmy usuwać kamienie, żeby dotrzeć do urzędu.

Wszystko ostatecznie się udało, a w magazynie można przeczytać, że obrączki zakochanym podały dzieci pana młodego z poprzedniego związku, czyli: Hanna i Zakk. Warto wspomnieć, że teściową Natalii jest Hanna Mikuć, czyli Krystyna Filarska z serialu M jak Miłość.

Pozostaje pogratulować parze młodej.


Natalia Rybicka - premiera filmu

Natalia Rybicka - premiera filmu "Wesele"

Natalia Rybicka, Adam Fidusiewicz, Ida Nowakowska

Natalia Rybicka, Adam Fidusiewicz, Ida Nowakowska

Natalia Rybicka, Michał Sobociński - premiera filmu

Natalia Rybicka, Michał Sobociński - premiera filmu "Ciemno prawie noc"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×