Natalia Przybysz ponownie wywołała skandal! Podziękowała za Fryderyka nawiązując do swojej aborcji!

Natalia Przybysz aborcja

Natalia Przybysz aborcja

Natalia Przybysz na Fryderykach nawiązała do swojej aborcji

 

Natalia Przybysz od lat zalicza się do polskich artystek bezkompromisowych. Przypomnijmy, że jej słynny wywiad, którego udzieliła w 2016 roku dla Wysokich Obcasów, wywołał ogromne poruszenie wśród mediów. Wówczas piosenkarka niespodziewanie przyznała się do aborcji. Od tego czasu Natalia uchodzi za gwiazdę, która otwarcie głosi swoje poglądy, w których sprzeciwia się zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce. Jej szczerość wywołała ogromną falę hejtu, jak również utrudniła jej rozwój kariery.

Żyjemy w rzeczywistości, w której wszyscy udają, że aborcja to coś, co się nie dzieje. Każda kobieta jest z tym sama. Więc ja chcę to teraz powiedzieć na głos. Nie chciałam wracać do pieluch i szukać większego mieszkania”, mówiła piosenkarka – wyjawiła wówczas Natalia

Natalia po tym ostrym wywiadzie, rozważała nawet zakończenie swojej kariery, bowiem przyznała że była wielokrotnie zastraszana. Odwoływano jej koncerty. Temat jednak przycichł, Natalia nagrała nową świetną płytę Światło nocne, za którą otrzymała Fryderyka w kategorii Album Roku Pop.

Płyta jest promowana utworem  Przez sen, opowiadającym o kobiecie, która poddała się aborcji. Podczas odbierania statuetki Fryderyka, Natalia w swojej przemowie nawiązała do swoich traumatycznych przeżyć. Wyjawiła, że płyta powstała w trudnych dla niej okolicznościach.

Bardzo jestem wstrząśnięta tą sytuacją. Płyta nie miała łatwo ze względu na moje liczne eksperymenty z prawdą. Dziękuję kobietom, wytwórni, przyjaciołom – powiedziała na gali

Słowa Natalii ponownie wywołały fale krytyki internautów. Wygląda na to, ze internauci już nigdy nie zapomną Natalii szczerości. Dodajmy, że piosenkarka jest mamą dwojga dzieci, w wywiadzie otwarcie mówiła, że trzeciego dziecka nie planowała, po prostu to była wpadka, poddała się zatem aborcji w klinice na Słowacji.

Gratulujemy Natalii Fryderyka!

 

Natalia Przybysz zdecydowała się pokazać piękną córkę! Zrobiła to w ważnym celu

Fryderyki 2018: Znamy wszystkich zwycięzców! Kto wygrał?

 

Szokujące wyznanie Anny Korcz! To nie spodoba się przeciwnikom aborcji. „Tak, usunęłabym”


Natalia Przybysz - SuperBohaterka 2017 Wysokie Obcasy

Natalia Przybysz - SuperBohaterka 2017 Wysokie Obcasy

Natalia Przybysz geometryczna fryzura

Natalia Przybysz geometryczna fryzura

Natalia Przybysz skrytykowana za aborcję

Natalia Przybysz skrytykowana za aborcję

Komentarze

  • Mada pisze:

    To co Pani zrobiła to najgorsza rzecz jaką może zrobić człowiek. Nawet morderstwo dziecka żyjącego przez matkę nie jest tak bezwzględne no takie dziecko może próbować uciec a to dzieviątko nie ma takiej szansy. Niegdy nie zobaczy Pani Jego oczu i nie poczuje Jego dotyku. Niech się Pani nawróci Natalio!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×