Zwyciężczyni pierwszego „MasterChefa Juniora” jest już dorosła. Pokazała się tuż przed wyjściem na studniówkę. Natalia Paździor to prawdziwa piękność

Natalia Paździor

Natalia Paździor

Natalia Paździor wygrała pierwszą edycję MasterChef Junior. Już ani trochę nie przypomina małej dziewczynki z programu. Pokazała się w kreacji na studniówkę. Wyrosła na piękną kobietę. 

W 2016 roku po raz pierwszy wyemitowano polską edycję programu MasterChef Junior. Format od razu skradł serca widzów i śladem wersji dla dorosłych uczestników zgromadził przed telewizorami spore tłumy. Oglądający byli zachwyceni imponującymi umiejętnościami kulinarnymi dzieci. Maluchy wykazywały się ogromną wiedzą w dziedzinie kuchni, ale też miały wyczucie smaku i ogromną chęć pokazania, że naprawdę potrafią smacznie gotować.

Laureatką pierwszej edycja została Natalia Paździor. Miała wówczas zaledwie 12 lat. Dziewczyna pochodzi ze Zbludowic koło Buska-Zdroju. Dziś uczy się w liceum o profilu matematyczno-fizycznym.

Od działu Natalii w popularnym show minęło już niemal siedem lat, a ona oczywiście w tym czasie bardzo się zmieniła i wydoroślała. W tym roku skończy 19 lat. W sieci nadal śledzi ją spor grupa fanów, którzy mogli zobaczyć, jak wyglądała na swojej studniówce.

Natalia Paździor z MasterChef Junior pokazała się na studniówce

Natalia Paździor po zakończeniu programu nadal doskonaliła swoje kulinarne umiejętności. Rozwijała też działalność w social mediach, gdzie zgromadziła już ponad 100 tys. obserwatorów. W social mediach widać, że nie przypomina już dawnej małej dziewczynki i wyrosła na piękną kobietę. Młoda adeptka sztuki kulinarnej wrzuca do sieci sporo zdjęć, na których pokazuje, jak obecnie wygląda.

Teraz Natalia pokazała, jak wyglądała na swojej studniówce. Wybrała klasyczną czarną sukienkę i delikatny makijaż, który idealnie podkreślił jej urodę. Zdjęcia pokazała między innymi jej makijażystka.

Ona sama wrzuciła na Tik Toka nagranie, na którym możemy zobaczyć jej kreację w całej krasie.

@tttalkaaa

🥹🥹🥹🥹🥹 #studniowka2023 #promdress #prom2023

♬ dźwięk oryginalny – YAAAS

Do kreacji dobrała wysokie czarne sandałki na szpilce, a pod sporym rozcięciem spódnicy widać, że nie zapomniała o czerwonej podwiązce.

  • Jak ten czas szybko leci. Pięknie wyglądasz.
  • Mała sympatyczna dziewczynka z „MasterChefa” wyrosła na piękną kobietę.
  • Przecież ty przed chwilą wygrałaś „MasterChefa”, a teraz masz studniówkę.
  • Nie do wiary. Jaka już śliczna kobieta.

Trzeba przyznać, że Natalia z każdym rokiem jest coraz piękniejsza. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Natalia Paździor

Natalia Paździor

Natalia Paździor

Natalia Paździor

Natalia Paździor

Natalia Paździor

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×