Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

40-letnia Natalia Oreiro wrzuciła nagie zdjęcie z łazienki! Ma ciało bogini i na pierwszy rzut oka wygląda jak gwiazda TVN

Natalia Oreiro nago


Natalia Oreiro pozuje nago

Natalia Oreiro była jedną z większych gwiazd w Polsce na początku XXI wieku, a wszystko za sprawą serialu Zbuntowany Anioł, który opowiadał o losach buńczucznej Milagros. Słynna Urugwajka zagrała czupurną sierotę, która wikła się w romans z przystojnym Ivo (Facundo Arana), u którego rodziców pracowała jako służąca… Perypetie Milagros oglądały miliony Polaków, a popularność Natalii była tak wielka, że jej wydana w 1998 roku płyta Natalia Oreiro błyskawicznie pokryła się platyną. Do dzisiaj krążek jest jednym z najchętniej kupowanych w historii polskiej fonografii.

Z czasem zainteresowanie Natalią w Polsce stopniało, chociaż w 2013 roku zagrała koncert we Wrocławiu, a serial Zbuntowany Anioł co jakiś czas powraca do ramówek mniejszych stacji telewizyjnych. Oreiro stara się zwracać na siebie uwagę mediów publikując wzbudzające sensację zdjęcia w serwisach społecznościowych – pokazuje się bez makijażu, chwali się rodziną czy odsłania sporo ciała.

Na początek 2018 roku 40-letnia Natalia zafundowała fanom niezwykły widok – pokazała się kompletnie nago:

Pierwszy dzień Nowego Roku! A ty jak przywitałeś 2018? – napisała filuternie pod czarno-białą fotografią.

Na pierwszy rzut oka skojarzyła się nam z Anią Wendzikowską. Też zauważacie podobieństwo?

Dla 40-letniej Natalii Oreiro czas zatrzymał się w miejscu! Nawet bez makijażu wygląda jak boska Milagros ze „Zbuntowanego Anioła”!

Ivo z serialu „Zbuntowany Anioł” 20 lat temu łamał serca kobiet na całym świecie. Zobaczcie jak się zmienił

Zabójczo przystojny Ridge Forrester z „Mody na sukces” już nie jest taki śliczny! Zobaczcie jak bardzo się zmienił!

Czy oglądałaś/eś serial Zbuntowany Anioł?Komentarzy: 2


Guśka | 3 stycznia 2018, 13:48

Nadal piękna! Figury mogą pozazdrościć jej o wiele młodsze dziewczyny! Tak się powinno dbać o siebie, bez względu na wiek. Moja mama np brała iqgreen na przyspieszenie metabolizmu, trochę coś tam sobie ćwiczyła i też fajnie teraz wygląda, i starsza jest troszkę od Natalii. Więc jak sie chce to się może.


fanka Natalii Oreiro | 3 stycznia 2018, 12:53

Małe sprostowanie Natalia nie posiada konta na instagramie. Jedynie oficjalne konto jakie posiada jest na rosyjskim portalu społecznościowym VK.COM.


Dodaj komentarz
×