Natalia Nykiel nie będzie trenerem w The Voice. Została jurorką w innym show

Natalia Nykiel

Natalia Nykiel

Natalia Nykiel nie zasiądzie jednak w fotelu jurorskim The Voice of Poland. Okazuje się jednak, że będzie jurorem w nowym programie Polsatu. Jakim?

Natalia Nykiel jest jedną z najbardziej charakterystycznych i oryginalnych młodych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Karierę rozpoczęła od The Voice of Poland. Od tego czasu ciągle jest o niej głośno, zdobyła ogromną popularność i wielką sympatię widzów. Od jakiegoś czasu chodziły pogłoski, że wróci do show, w którym zaistniała, ale są informacje, że owszem, będzie jurorem, ale w zupełnie nowym programie.

Natalia Nykiel zasiądzie w jury The Four – Bitwa o sławę?

The Four, to kolejne show, które doczekało się edycji w wielu krajach – w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Rosji, czy Peru, a teraz pojawi się także w Polsce. Na format zdecydował się Polsat.

W trakcie show pojawiają się artyści, którzy reprezentują różne gatunki muzyczne. W pierwszym etapie zaśpiewają przez jurorami oraz publicznością zgromadzoną w studiu.

Do kolejnego etapu przejdą, jeśli uzyskają pozytywne noty od wszystkich członków jury. Następnie zmierzą się z jednym z uczestników z tzw. „wielkiej czwórki” – The Four, w skład której wejdą wcześniej wybrani artyści, którzy zawalczą o pozostanie w show. Spośród wspomnianej dwójki jury wyłoni lepszego ich zdaniem wokalistę. Wkrótce ruszą castingi do nowego programu.

Portal Party podaje, że to właśnie Natalia Nykiel będzie jedną z jury The Four. Wiemy już też, że uczestników oceniał będzie Igor Herbut. Pojawiły się też nieoficjalne informacje, o których również piszą na wspomnianej stronie, że trzecim arbitrem ma zostać Kuba Badach.

„The Four – Bitwa o sławę”, to będzie polska wersja formatu „The Four: Battle for Stardom” stworzonego w 2018 roku. Na świecie show zyskało ogromna popularność. A jak będzie w Polsce? Skład jury zdaje się zapewniać sukces nowemu programowi.

Zobacz także: Wow! Jared Leto zachwycił się Natalią Nykiel! Ich występ przejdzie do historii! Nie zabrakło czułości [WIDEO]


Natalia_Nykiel_YSL-32
Natalia_Nykiel_Opole-14
Natalia Nykiel – Fryderyki 2019

Natalia Nykiel – Fryderyki 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×