Szukaj

Natalia Niemen znowu przykuwa spojrzenia nową fryzurą. Drastyczna zmiana na głowie wokalistki

Natalia Niemen metamorfoza

Natalia Niemen metamorfoza

Córka legendarnego Czesława Niemena lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Niedawno zaskoczyła nas krótkimi blond włosami, a dziś na głowie ma już zupełnie coś innego.

Natalia Niemen jest córką legendarnego muzyka Czesława Niemena i byłej modelki Małgorzaty Niemen. Od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Zawodowo zaczęła zajmować się śpiewaniem w 1997 roku, towarzysząc w chórkach Natalii Kukulskiej.

W marcu 1998 ukazała się jej solowa płyta Na opak. Niestety jej debiutancki krążek nie spotkał się z pozytywnym przyjęciem przez ojca. Natalia wyznała w wywiadzie, że było to dla niej ciężkie doświadczenie, z którego jednak wyciągnęła lekcję.

 Ja zawsze bardzo cicho śpiewałam, bo byłam strasznie pospinana. To był efekt nieśmiałości, niewiary w siebie. Miałam zawsze wszystkie mięśnie ściśnięte, stąd trudno było mi głośno śpiewać. Bo struny głosowe są mięśniami. Ale choć śpiewałam bardzo cichutko, tata zobaczył w tym jakieś walory i delikatnie, rok po roku, podsycał owe zainteresowania, zachęcając do rozwoju w tej dziedzinie – mówiła Natalia po latach w wywiadzie w VIVIE!.

Natalia wspomina ojca jako specyficznego człowieka. Nie był wylewny, ale piosenkarka pamięta, że przytulenia się zdarzały. Był także strasznie przekorny. Lubił się przekomarzać od dziecka. Poza tym był perfekcjonistą i „Zosią samosią”. Sam chciał nawet wyremontować dom. Rodzina nie była z tego faktu zadowolona, bo chociaż w muzykowaniu był mistrzem, to robotach budowlanych byli zdecydowanie lepsi. Jednak on nie odpuszczał.

Myślę, że mój tata z tym perfekcjonizmem gdzieś w głębiach swej duszy nieco walczył. Przecież rozwijał się jako człowiek, czyli nie tylko w temacie talentów artystycznych, lecz także intelektualnie i, co najważniejsze, emocjonalnie. W późniejszych latach nie był już taki ostry – opowiadała Natalia.

Natalia Niemen ma nową fryzurę – krótkie, czarne włosy

Niedawno wokalistka po przygodzie z blondem znów wróciła do ciemnych włosów. Drastyczną zmianą koloru pochwaliła się na Instagramie.

No! I moi Drodzy stało się. I AM BACK TO BLACK. Dzięki niezrównanemu @zaleskilukasz z poznańskich Piekar jestem znowu sobą. Good bye, przygodo z blondie colour! Dziękiiiii, Łukasz.

Co na to fani?

  • Jestem baaaaardzo za!
  • To dobry kolor 🙂 pasuje!
  • Cała mama na tym zdjęciu.
  • Do ojca podobna… – piszą w komentarzach.

A jak wam się podoba Natalia jako brunetka?


Natalia Niemen

Natalia Niemen

Natalia Niemen

Natalia Niemen

Natalia Niemen

Natalia Niemen

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×