Natalia Kukulska zaszalała pod koniec roku i zrobiła sobie tatuaż. Odważna dziara zajęła pół ramienia

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulka w sylwestrową noc zagra koncert na Zanzibarze. Na dwa dni przed występem postanowiła zrobić sobie tatuaż. Wszystkim pochwaliła się w sieci. 

Natalia Kukulska to jedna z największych polskich gwiazd muzyki pop. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego odziedziczyła wokalny talent po swojej mamie. Od najmłodszych lat pojawia się na scenie, a pierwszą płytę nagrała jeszcze jako dziecko. Od tamtej pory cały czas jest obecna w zawodzie i tworzy kolejne hity. Przez lata zgromadziła wokół siebie ogromne grono fanów, którzy śledzą nie tylko jej karierę, ale także życie prywatne.

Trzeba przyznać, że jest jedną z nielicznych kobiet sukcesu, którym udało się stworzyć piękną rodzinę i trwały związek. Od ponad 20 lat jej mężem jest perkusista Michał Dąbrówka. Para razem wychowuje troje dzieci. Ich najstarszy syn Jan przyszedł na świat w 2000 roku. Później dołączyła do niego młodsza córka Ania, która w tym roku skończyła 16 lat. Najmłodsza z rodzeństwa to niespełna 5-letnia Laura.

Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż

Natalia Kukulska podobnie jak sporo polskich muzyków przygotowuje się do nocy sylwestrowej. Gwiazda tym razem nie pojawi się jednak na żadnym z polskich koncertów. Przy jej muzyce można się będzie bawić podczas występu na Zanzibarze. Już kilka dni temu wyjechała tam ze sporą grupą innych osób z branży. Razem z nią na wyspie jest między innymi: Małgosia Socha, Anna Dereszowska, Magdalena Różczka i Tomasz Ciachorowski.

Wiadomo, że koncert, który w sylwestrową noc da Natalia to wydarzenie w szczytnym celu. Dochód z niego zostanie przekazany na fundację #pilipilipomagam, o czym poinformowła w social mediach Małgosia Socha.

W oczekiwaniu na to wydarzenie Natalia postanowiła umilić sobie czas, robiąc tatuaż. Skorzystała przy tym z usług lokalnej artystki, a na jej ramieniu pojawił się rysunek wykonany henną.

Sposób na siniaka na ręku – napisała na jednym ze zdjęć.

Co prawda okazała dziara w etnicznym stylu nie zostanie na jej ciele na zawsze, ale i tak jest to całkiem przyjemny akcent, z którym pożegna stary i powita nowy rok. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Możecie je zobaczyć w naszej galerii. Jak wam się podoba tatuaż Natalii?


Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż

Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż

Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż

Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż

Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż

Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×