Natalia Kukulska pokazała się w nowej fryzurze. Fani nie mają wątpliwości, że do złudzenia przypomina swoją mamę. „Jak Ania”

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska na jesień zaszalała z nową fryzurą. Gwiazda zaprezentowała się na Instagramie zupełnie odmieniona. Fani nie mogą od niej oderwać oczu. 

Natalia Kukulska karierę na scenie rozpoczynała, będąc małą dziewczynką. Talent wokalny odziedziczyła po swojej mamie Annie Jantar, która zginęła w katastrofie samolotu, gdy artystka miała zaledwie 4 lata. Ona sama kilka lat po tragicznych wydarzeniach rozpoczęła własną drogę do wielkiej popularności.

Jako mała dziewczynka wydała 3 płyty z piosenkami przeznaczonymi dla najmłodszych. Jej największym przebojem był wówczas Puszek-okruszek. Jako dorosła kobieta zaczęła tworzyć muzykę popową i szybko zgromadziła wokół siebie grono wiernych  fanów.

Absorbująca kariera w show-biznesie w jej przypadku idzie w parze z udanym życiem prywatnym. Od ponad dwóch dekad jej mężem jest perkusista Michał Dąbrówka. Zakochani wspólnie wychowuję troje dzieci: Jana, który ma 21 lat, 17-letnią Annę i najmłodszą – 5-letnią Laurę.

Wokalistka nie zapomina jednak o tym, że musi dbać o własne dobre samopoczucie, a nic nie poprawia kobiecie humoru bardziej niż wizyta u fryzjera. Natalia właśnie pokazała się fanom w nowej fryzurze.

Natalia Kukulska zmieniła fryzurę. Zdjęcie

Natalia to gwiazda, która może pochwalić się oszałamiającą urodą i zdecydowanie lubi eksperymentować z fryzurami. Nosiła już różne długości włosów i kolory. Była brunetką, blondynką, jej włosy raz sięgały pasa, by za kilka lat ścięła je tuż przy skórze głowy. Kilka lat temu zdecydowanie wróciła do natury. Przestała prostować kosmyki i nosiła burzę naturalnych loków. Od niedawna fryzura sięgała do ramion i artystka przestała na jakiś czas zmieniać długość włosów.

Wraz z nadejściem jesieni pozwoliła sobie jednak na odrobinę szaleństwa. Wszystko z okazji nowej sesji zdjęciowej dla magazynu Twój Styl. Tam zapozowała zupełnie odmieniona. Mocno skróciła włosy, pojawiła się też grzywka. Nie zrezygnowała natomiast z naturalnych loków.

To piękny koncertowo i intensywny czas był a będzie jeszcze bardziej. Oby zdrowie dopisało… czego Wam i sobie życzę! Najbardziej jesienne zdjęcie z sesji do „Twojego stylu”… – napisała.

Fanom gwiazdy zdecydowanie spodobała się ta metamorfoza. Pod zdjęciem posypały się komplementy:

  • Ślicznie.
  • Jak Ania z końcówki lat 70.
  • Przepięknie.
  • Piękna fryzura.
  • Niesamowite podobieństwo do mamy.
  • Rewelacja.

Miłym słowom nie ma końca i trudno się z nimi nie zgodzić.


Natalia Kukulska w nowej fryzurze. Zdjęcie Instagram Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska w nowej fryzurze. Zdjęcie Instagram Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska z mężem na premierze filmu Johny

Natalia Kukulska z mężem na premierze filmu Johny

Natalia Kukulska z mężem

Natalia Kukulska z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×