Szukaj

Natalia Kukulska wróciła z Afryki. Wprost z wakacji zabrała nas do cudownie udekorowanego domu. Bajka

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska jeszcze niedawno rozpieszczała fanów zdjęciami z egzotycznych wakacji, a dzień przed wigilią zaskoczyła zdjęciem wprost ze swojego salonu. Wszystko już gotowe na świętowanie i wygląda bajecznie.

Natalia Kukulska tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zabrała rodzinę na egzotyczne wakacje. Wybrała Zanzibar, który jest ostatnio ulubionym kierunkiem polskich gwiazd, a fanów poinformowała o tym na Instagramie. To właśnie tam dodała zdjęcie, na którym pozuje z dziećmi na rajskiej plaży.

Kolejną fotografię, na której pojawiają się widoki jak z pocztówki, dodała kilka dni później. Pochwaliła się kadrem z mężem, Michałem Dąbrówką, któremu kradnie całusa, i najmłodszą córką, Laurą, bawiącą się nieopodal. Cudne widoki zachwyciły internautów, więc Kukulska nie szczędziła im ujęć z raju.

Jest cudownie, chociaż tutaj jest pełnia lata, dlatego jest bardzo ciepło, ale jest wiatr. Nie chcę was jakoś bardzo drażnić. Na moim Instagramie dzielę się jakimiś pięknymi zdjęciami i mam wrażenie, że wszyscy proszą o więcej, żeby można było na chwilę się przenieść – powiedziała w wywiadzie w DDTCN, którego udzieliła wprost z wyspy.

Okazuje się jednak, że już na same święta aktorka wróci do domu. Właśnie pokazała gotowy na Boże Narodzenie salon.

Natalia Kukulska jest gotowa na święta

Na Instagramie Natalii Kukulskiej w przeddzień Wigilii pojawiło się zdjęcie wprost z salonu gwiazdy. Głównym bohaterem jest jej psiak, który rozkosznie przeciąga się na fotelu. Pomieszczenie jest już gotowe na Boże Narodzenie, a dekoracje są zachwycające. Przy okazji artystka zdradziła sposób na udane świętowanie.

Niektórzy myślą, że Święta same się zrobią. I święta racja. Zrobią się jeśli damy im szanse i sobie… na ten nastrój, spokój, radość, na odpuszczenie, na nie biadolenie, na nie ciśnieniowanie. Uczę się tego od lat. Jest coraz lepiej. Bimba już to wie i sobie na to bimba. Polecam. Natalia Kukulska

Wpis bardzo spodobał się obserwującym profil Kukulskiej. Zwrócili uwagę na cudną choinkę, a Michał Szpak odniósł się do postu Natalii:

Ach jakie to byłoby dziwne gdyby święta przygotowywały się na pstryknięcie palca – napisał.

Tak więc korzystajmy z rady wokalistki i ze spokojem wyczekujmy pierwszej gwiazdki.


Natalia Kukulska - świąteczny wystrój salonu

Natalia Kukulska - świąteczny wystrój salonu

Natalia Kukulska pochwaliła się choinką

Natalia Kukulska pochwaliła się choinką

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  A juz mialam nadzieje ze zostaną na Zanzibarze !

 • na kwarantannę pani Natalio ! pisze:

  No, to z tej podróży afrykańskiej mamy na bank 3-cią z kolei mutacja coronawirusa w Polsce.
  Otóż w Wielkiej Brytanii wykryto właśnie kolejną mutację coronawirusa u osób, które kontaktowały się z ludźmi, którzy niedawno podróżowali do Republiki Południowej Afryki – podają brytyjski nadawca BBC i agencja Reutera. – Ten nowy wariant jest bardzo niepokojący, ponieważ jest jeszcze bardziej zdolny do przenoszenia i wydaje się, że zmutował jeszcze bardziej niż nowy wariant wykryty niedawno w Wielkiej Brytanii – podkreślił minister zdrowia Matt Hancock.
  W ubiegłym tygodniu władze RPA podały, że zidentyfikowano tam mutację koronawirusa, którą nazwano 501.V2. Prawdopodobnie ten właśnie typ wirusa odpowiada za znaczny wzrost zakażeń w tym kraju w ostatnich tygodniach.
  Hancock podkreślił, że osoby, które w ciągu ostatnich dwóch tygodni były w RPA lub miały kontakt z kimś, kto był w tym kraju, muszą niezwłocznie się poddać kwarantannie.
  W środę doradczyni medyczna brytyjskiego rządu Susan Hopkins wyjaśniła, że zmutowana wersja coronawirusa wykryta w Wielkiej Brytanii jest całkiem inna niż wariant, jaki pojawił się w RPA, jednak oba są bardziej zakaźne niż podstawowy typ coronawirusa Covid-19.

  • Gość pisze:

   Nie musi tak byc ,wiem ,ze wielu moicj znajomych podrozuja wracaja do rodzin i jakos nikomu sie nic nie stalo.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×