Natalia Kukulska drugi raz nie stanęłaby w obronie córki. Dlaczego?! „Popełniłam błąd”

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska razem z córką pojawiła się na okładce magazynu. Internautka nie kryła niezadowolenia. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na zaczepny komentarz. Teraz żałuje.

Natalia Kukulska osiągnęła debiut dwa razy. W 1986 roku rozpoczęła się jej kariera dziecięca. Wydała trzy płyty z utworami, które do teraz są puszczane najmłodszym m.in. Puszek-okruszek. 10 lat później wydała pierwszy „dorosły” album. 45-latka jest idealnym przykładem na to, że można połączyć karierę z życiem prywatnym. Jest szczęśliwą matką trojga dzieci: jednego chłopca i dwóch dziewczynek. Ze starszą córką pojawiła się na okładce magazynu, za co jej się oberwało.

Natalia Kukulska od ponad dwudziestu lat jest szczęśliwą żoną perkusisty – Michała Dąbrówki. Para poza życiem prywatnym, spędza również mnóstwo czasu razem w pracy. Muzyk pomaga swojej wybrance w tworzeniu nowych utworów. Gwiazda w podcaście Oświeconych Hedonistów opowiedziała o różnicach między nimi:

W domu jak robiliśmy płytę to byliśmy ze sobą bardzo blisko. Mamy podobny gust i wrażliwość, ale mamy inne tempo pracy. Ja jestem szybka, mój mąż jest bardzo powolny. Ja byłam takim żandarmem, żeby doprowadzić projekt do końca – wspomina.

Natalia Kukulska odpowiada na hejt

Poza pracą z mężem artystka ostatnio miała okazję gościć na planie zdjęciowym swoją córkę. Wraz z 16-latką pojawiły się na okładce magazynu Viva!, co nie do końca się wszystkim spodobało. Internauci zarzucili gwieździe usilną promocję swojego dziecka:

Promowania córek ciąg dalszy…

Artystka nie przeszła obok komentarza obojętnie. Odpowiedziała następująco:

Urodziłam ją dla promocji! A swoją drogą, jak coś nie pasuje (to kolejny pani taki sam komentarz) to serdecznie żegnam. Będzie pani szczęśliwsza – zapewniła.

View this post on Instagram

A post shared by Viva.pl | serwis o gwiazdach (@viva_magazyn)

Natalia Kukulska żałuje swojej odpowiedzi

W wywiadzie z Agnieszką Woźniak-Starak, dla Oświeconych Hedonistów, czyli cyklu ciekawych rozmów pod patronatem Glo z udziałem gwiazd, Kukulska wspomniała o tym incydencie. Przyznała, że bez sensu dała się ponieść emocjom i odpowiedziała na zaczepkę:

Ostatnio popełniłam błąd, bo ja zazwyczaj nie odpisuję na komentarze na moim Instagramie. Uważam, że to nie ma sensu. Pod zdjęciem było 250 komentarzy, pobieżnie je przejrzałam. Trafiłam na dwa komentarze negatywne. One dotyczyły mojej córki – tego, że miałyśmy razem sesję w magazynie. Podejrzewam, że gdyby to dotyczyło mnie, w ogóle bym nie zareagowała.

Uważacie, że gwiazdy powinny odpowiadać na hejt ze strony internautów? Poniżej cała rozmowa z gwiazdą.


Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka na okładka magazynu Viva!

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka na okładka magazynu Viva!

Natalia Kukulska z córkami

Natalia Kukulska z córkami

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Natalio mam blslko do Pani Rodziców na Cmentarz jeeźdźę na grrób zapalić znicz. Jak przyjechałem 30 lat temu wynająłem na Reymonta mieszkanie tam gdzi mieszkali Pani Rodzice. Teraz gratuluję Rodziny Cudownej Skromnej proszę nie brać sobie do Serca tych złośliwych komentarzy Pięne Panie Pozdrawiam. Artur Drabik-Boratyński z Źliborza

 • warszawiak pisze:

  Anna Jantar to był talent samorodek. Córka Natalia na siłę robiona gwiazda z tatusia. Może i z talentem do spiewania, ale po tylu latach na scenie może być tylko nauczycielem muzyki- nie pokazała że potrafi porwać sobą w wir muzyki. A córka? Zobaczymy.

  • siwa pisze:

   Ty tak serio!! Masz zerowe pojęcie o muzyce i się wypowiadasz. Nie masz nic konstruktywnego do napisania to się wstrzymaj. Nie pozdrawiam

 • Gość Halina pisze:

  Pani Natalio- każda matka wspiera swoje dzieci ,po to jesteśmy matkami!..W każdym wieku dzieci potrzebują rozmowy,porady w ważnych i mniej ważnych sprawach!.. Dlatego takie matki są na wagę złota!.. Proszę pamiętać i nie przejmować się innymi!.. Pozdrawiam!

  • siwa pisze:

   Ty tak serio!! Masz zerowe pojęcie o muzyce i się wypowiadasz. Nie masz nic konstruktywnego do napisania to się wstrzymaj. Nie pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Piękne kobiety mądre i zdolne.

 • Gośćsylwia pisze:

  Fajne babki, ale im więcej Ciebie tym mniej.

 • GośćMatka pisze:

  Od tego są rodzice aby pomagać dzieciom.Pani Natalio nie zrobiła Pani nic zdrożnego.Jezeli ktoś nie ma wsparcia od najbliższych to znaczy ,że w jego rodzinie jest coś nie tak.Pozdrawiam.

 • Gośćmuzyk z krakowa pisze:

  P Natalia jesteście obie piękne nie czytajcie głupich komentarzy Pozdrawiam starszy mocno muzyk. Ale grający jeszcze

 • Gość Iga pisze:

  córka Anny Jantar cóż więcej dodać piękno i talent DNA wnuczki idealne dziewczyny pozdrawiam nie może byc duplikatu najwyżej zbieżność tematu z inną osoba

 • Gość Iga pisze:

  córka Anny Jantar cóż więcej dodać piękno i talent DNA wnuczki idealne dziewczyny pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Kochałam Anie Jantar i miło patrzeć na jej córkę i wnuczkę. Wszystkiego dobrego dziewczyny.

 • Gość pisze:

  Nie każdy może pochwalić się tak śliczną córką więc wcale nie dziwię się że Natalia chce ją pokazać.

 • Iska pisze:

  Zgadzam się w 100 procentach. Osoby publiczne powinny chronić swoją prywatność i swojej rodziny. Jasne, że wspólne zdjęcie to promocja, ale nie uważam tego za zbytnio naganne, za to pokazywanie dopiero co narodzonych dzieci, swoje wypasione domy, zdjęcia z ekskluzywnych wakacji uważam za ekshibicjonizm, ale celebryci chcą być obecni w mediach, bo tak działa prawo show biznesu.

 • Gość16listooada pisze:

  Mnie się podoba a jak innegwiazdy wstawiają zdjęcia swoich pociech to się chwali a jak ktoś inny to jest be bo akurat się tej osoby nie lubi ludzie ogarnięcie się każdy ma prawo robić co chce nawet jak jest popularny

 • Gość38 pisze:

  Racja. Ojciec ją promował a teraz ona córkę.

  • Joj. pisze:

   Złośliwość nie zna granic.

  • Gość pisze:

   Promują swoje dzieci i przy okazji zgarniają kasę. Dzieci wszystkich pseudo gwiazd miają ułatwiony start chociaż nie zawsze są utalentowane.

 • Gość pisze:

  Obie bardzo ładne, córka to taka młoda Shakira

 • Gość pisze:

  Masz śliczna córkę a czasu spędzonego na sesji nikt w nie odbierze fantastycznie wyglądacie

 • Gośćsowa pisze:

  Natalia miała promocję, jak nikt i na wiele to się nie zdało 😏biorąc pod uwagę tę promocję.
  Wyobrażam sobie co byłoby bez niej………………………..

 • ABC pisze:

  Córka urocza,ale uważam też to za promowanie. Szanuję artystów którzy NAPRAWDĘ szanują i ukrywają swoje życie prywatne. Tutaj już tak nie jest.Może to dzieci Ją do tego popychają

  • NIKT pisze:

   Nie widze ŻADNEGO problemu każdy żyje jak uważa, kazfy ma oraeo do swojego wyboru w życiu, uważam krytykę życia Natalii za mslodtkowosc każdego kto sie wypowiada