Szukaj

Natalia Kukulska z synem na wakacjach w USA. W pierwszej chwili myśleliśmy, że to jej mąż! Co za podobieństwo!

Natalia Kukulska właśnie odbywa trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Na jednym ze zdjęć, które opublikowała widać jej syna, Jaś coraz bardziej przypomina jej męża, Michała Dąbrówkę.

Natalia Kukulska syn impreza

Natalia Kukulska, to jedna z popularniejszych polskich piosenkarek. Jest znana i lubiana przez fanów na całym świecie. Ostatnio udała się do Stanów Zjednoczonych, żeby zaśpiewać dla tamtejszych wielbicieli jej talentu. W podróży towarzyszy jej mąż, Michał Dąbrówka i ich syn, Jan. Wyjazdy do Ameryki są dla niej zawsze podróżą sentymentalną, bo sama mieszkała tam w dzieciństwie, a poza tym jej mama, słynna Anna Jantar, często koncertowała w USA i była tam bardzo popularna.

Zobacz: Natalia Kukulska planuje drugi ślub. Co na to Michał Dąbrówka?

Syn Natalii Kukulskiej jest coraz bardziej podobny do Michała Dąbrowki

Na jednym ze zdjęć, które pokazała na Instagramie, widać Jana Dąbrówkę na pierwszym planie. Młody człowiek bardzo wydoroślał, zmienił się i robi się coraz bardziej podobny do ojca.

Sami przyznajcie, im starszy tym mniej wygląda jak słynna matka, choć dawniej to podobieństwo do niej w nim bardziej dostrzegano. Pomijamy fakt, że aż trudno uwierzyć, że piosenkarka ma już tak dojrzałego syna.

Zobacz: Natalia Kukulska nawet w domowych pieleszach wygląda jak gwiazda! Najlepsze są jej kapcie

Natalia Kukulska koncerty w Ameryce

Natalia Kukulska na koncertach w Ameryce

Jan Dąbrówka – czym się zajmuje?

Jan ma już 19 lat. Jest niezwykle utalentowanym młodym perkusistą, tworzy własną muzykę i rozwija się w tym kierunku od wielu lat. Wyrósł też na bardzo przystojnego młodego mężczyznę. Po swojej mamie odziedziczył niezwykłą urodę, ale niedawno okazało się, że z dnia na dzień zaczyna coraz bardziej przypominać swojego ojca. Zwłaszcza, że sypnął mu się zarost i coraz bardziej mężnieje.

Młody artysta chwali się swoimi projektami na Instagramie. Ma bardzo ciekawy profil, na którym informuje o swoich bieżących sprawach.

Zobacz: Pełnoletni syn Natalii Kukulskiej ma ciekawszy Instagram niż jego mama! Każde zdjęcie Jasia to hit! Rośnie gwiazda!


Natalia Kukulska koncerty w Ameryce

Natalia Kukulska koncerty w Ameryce

Natalia Kukulska NYC

Natalia Kukulska NYC

Natalia Kukulska w Ameryce

Natalia Kukulska w Ameryce

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×