Kukulska wrzuciła zdjęcie z Laurą: „Zwykle się nie dzielę”. Internet oszalał na widok 3-latki i jej fryzury

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska pochwaliła się zdjęciem ze spaceru z najmłodszą córką. Podkreśliła, że zazwyczaj nie pokazuje takich ujęć, ale postanowiła zrobić wyjątek. Internauci zachwycili się Laurą i jej fryzurą.

Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka stworzyli piękną rodzinę, a kilka tygodni temu obchodzili 20. rocznicę ślubu. Razem wychowują troje dzieci: najstarszy syn Jan ma 20 lat, śliczna córka Ania w tym roku obchodziła 15. urodziny, a najmłodsza Laura ma zaledwie 3 latka.

Wokalistka jest skupiona na wielu projektach muzycznych, ale rodzina to jej priorytet. Na pytanie naszej reporterki o sekret udanego związku odpowiedziała:

Nic nie czytałam na ten temat. Nie sugerowałam się żadnym przepisem. Myślę, że ważny jest łut szczęścia. Na pewno też szacunek dla siebie. Trzeba chyba siebie lubić. My się z tego samego śmiejemy i to samo nas wzrusza, to jest taki papierek lakmusowy. To samo nas żenuje. To są takie rzeczy, które wyznaczają tę wrażliwość. Wtedy na pewno łatwej się dogadać. Ale to wcale nie jest takie proste. Tak więc przepisu chyba już nie znajdę.

Artystka jest także aktywna w social mediach, gdzie głównie dzieli się projektami zawodowymi. Znajda się jednak i urocze kadry rodzinne.

Natalia Kukulska na zdjęciu z Laurą

W niedzielę Kukulska postanowiła opublikować fotografię z jesiennego spaceru z najmłodszą córką. Obie wspaniale wystylizowane, zgodnie z trendami sezonu. Natalia jak zawsze piękna i uśmiechnięta. Jednak tym razem to Laura skradła serca internautów.

Niedziela… zwykle się nie dzielę… zdjęciami ze spacerów. Ale jest jeszcze życie poza „Chopinem” – napisała.

Dziewczynka zachwyciła piękną fryzurą. Loki, związane w dwa kucyki rozbroiły fanów jej mamy. Chyba rośnie nam kolejna piękność w rodzinie Kukulskiej.

  • Piękne zdjęcie!
  • Jaki cukierek!
  • Piękne zdjęcie, piękne wy.
  • Pamiętam Panią Natalio kiedy na twojej dzidxieciej golowce były takie kręcone kitki. Kochałam przebój „puszek okruszek” – piszą.

Nie ma co ukrywać, zdjęcie jest przeurocze.


Natalia Kukulska z Laurą na spacerze

Natalia Kukulska z Laurą na spacerze

Laura Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej

Laura Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka z córką Laurą

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka z córką Laurą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×