Natalia Kukulska spotkała się z dawno niewidzianym synem. Jaś wyrósł na przystojnego Jana. Gwiazda nie może wyjść z podziwu

Natalia Kukulska spędza czas z rodziną

Natalia Kukulska spędza czas z rodziną

Natalia Kukulska znów udowodniła, że świetnie łączy karierę z życiem rodzinnym. Ze swoimi najbliższymi wybrała się właśnie na jesienny spacer. Nie zabrakło zdjęć.

Niektórzy całe swoje życie poświęcają pracy. Karierę zawodową stawiają na pierwszym miejscu, a rodzinne obowiązki spychają na bok. Do tego grona na pewno nie należy Natalia Kukulska, która cały czas podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Piosenkarka uwielbia spędzać czas z bliskimi. Jak sama twierdzi – to oni dają jej największe wsparcie i motywację do działania. O swoich pociechach zawsze wyraża się z dumą i chętnie dzieli się ich osiągnięciami. Niedawno mogliśmy podziwiać ją pozującą razem z córką na okładce magazynu VIVA!. Teraz pokazała fotografie z rodzinnego jesiennego spaceru. Jest na nich wiele czułości.

Natalia Kukulska wybrała się z dziećmi na jesiennym spacerze

Piosenkarka od ponad dwóch dekad związana jest z perkusistą Michałem Dąbrówką. Para doczekała się trojga dzieci: Jana, Anny i Laury. 45-latka stara się na razie ukrywać wizerunek najmłodszej córki, ale za to bardzo chętnie wrzuca fotki ze starszymi dziećmi. Teraz Kukulska opublikowała migawki z jesiennego spaceru. Z Instastory dowiadujemy się, że familia skorzystała z uroków jesieni i wybrała się do lasu.

Na jednej z fotografii członkowie rodziny stoją tyłem, mimo to łatwo rozpoznać na niej męża artystki i czteroletnią Laurę:

Im dalej w las, tym więcej nas – możemy przeczytać w opisie.

Na pozostałych zdjęciach uwagę przykuwa przede wszystkim syn artystki — Jan. Piosenkarka pozowała razem z 21-latkiem i nie szczędziła czułych słów:

  • Wreszcie udało się…Spacer z synkiem-studentem na emigracji.
  • Wytęskniona mama – napisala Natalia

Syn artystów dwa lata temu zdał maturę. Kukulska wiele razy mówiła publicznie o muzycznych zdolnościach Jana, który poszedł w ślady swoich rodziców. Zaczął już komponować swoje utwory, angażuje się w liczne artystyczne projekty. Popularni rodzice podkreślają, że ich potomek jest samoukiem i bez ich pomocy próbuje zaistnieć w branży.

Miło popatrzeć na tak zgraną rodzinkę. Jankowi życzymy powodzenia i wielu muzycznych sukcesów.


Natalia Kukulska na rodzinnym spacerze

Natalia Kukulska na rodzinnym spacerze

Natalia Kukulska na rodzinnym spacerze

Natalia Kukulska na rodzinnym spacerze

Natalia Kukulska na rodzinnym spacerze

Natalia Kukulska na rodzinnym spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×