Natalia Kukulska z najmłodszą córeczką szaleją na luksusowych zakupach. Gwiazda upolowała istne cudo

Natalia Kukulska z córką na zakupach

Natalia Kukulska z córką na zakupach

Natalia Kukulska dla przedstawicielek swojej płci, w dniu ich święta ma ważne "słowo na niedzielę". Czy jej apel sprawi, że kobiety wreszcie przestaną się traktować jak rywalki, a zamiast tego zaczną okazywać sobie solidarność?

Natalia Kukulska nie należy do kobiet, które nie znoszą przedstawicielek własnej płci i przy każdej okazji wbijają im szpile oraz zwalczają. Przeciwnie, piosenkarka uwielbia inne kobiety i potrafi się z nimi przyjaźnić. Do grona najbliższych jej osób należy np. Małgorzata Socha. Nie ukrywa też, że podziwia to ile siły drzemie we wszystkich kobietach.

Przy pracy nad płytą Halo tu Ziemia wpadł mi w ręce magazyn Wysokie Obcasy – Kobiety Rządzą Światem, gdzie wymienione były najważniejsze dla współczesności postaci – od polityczek, przez naukowczynie, artystki, aktywistki. Po przeczytaniu śniły mi się bohaterki tych tekstów, poczułam taką integrację i dumę z nas, kobiet. Chciałam napisać o tym naszym bohaterstwie. Ale nie takim jak hart przodownicy pracy, tylko o takim codziennym. Wszystkie, chcąc nie chcąc, musimy sobie ogarniać dziesięć rzeczy naraz, zawiadować, planować, rozwijać się, przytulać, pocieszać i jeszcze wyglądać – mówiła w 2017 r., zdradzając, co zainspirowało ją do napisania piosenki Kobieta.

Nie wahała się także wesprzeć Polskiej Koalicji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy.

Chcę powiedzieć, przypomnieć, apelować do kobiet. Znam statystyki, wiem jak duży jest to problem, jak rzadko kobiety myślą o sobie, bo myślą głównie o innych, o całej swojej rodzinie. Przez to często w ostatniej chwili, kiedy jest już za późno, dowiadują się o rzeczach nieodwracalnych, dlatego warto o tym mówić głośno, a myślę, że osoby które mają dostęp do mediów, może trochę łatwiejszy, osoby które wykonują artystyczne zawody, mają większe szanse, aby dotrzeć do ludzi – tłumaczyła.

Dzień Kobiet: Natalia Kukulska z córką na zakupach

Dzisiaj natomiast, z okazji Dnia Kobiet, zaapelowała o to, by kobiety zaczęły sobie wreszcie okazywać trochę serca.

Kobitki, bądźmy dla siebie łaskawe! Mamy, córki, siostry, kumpele, szefowe! Wspierajmy się! – poprosiła.

Przy okazji wsparła swoją sławną przyjaciółkę, robiąc jej reklamę:

My spotkałyśmy się wczoraj w kobiecym gronie przy ciasteczku i lampce szampana u mojej przyjaciółki Violi w butiku violaspiechowicz chopina 5. Wiele tam nowości… zajrzyjcie koniecznie! Oszalałam na punkcie różowego garnituru – poczułam wiosnę! Nie tylko ja – oświadczyła. I pochwaliła się swym nabytkiem.

Na modowe zakupy zabrała także swą najnowszą latorośl Laurę, która jest samą słodyczą.

View this post on Instagram

Kobitki, bądźmy dla siebie łaskawe! Mamy, córki, siostry, kumpele, szefowe! Wspierajmy się! My spotkałyśmy się wczoraj w kobiecym gronie przy ciasteczku i lampce szampana u mojej przyjaciółki Violi w butiku @violaspiechowicz_chopina5. Wiele tam nowości… zajrzyjcie koniecznie! Oszalałam na punkcie różowego garnituru – poczułam wiosnę! Nie tylko ja ????????????

A post shared by Natalia Kukulska (@natalia.kukulska) on

Projektantka lepszej reklamy nie mogłaby sobie wymarzyć. A nam nie pozostaje nic innego, jak w Dniu Kobiet życzyć  naszym Czytelniczkom takich przyjaciółek jak Natalia Kukulska!

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazuje więcej ciała niż zwykle i prosi o komplementy. A tych spadła na nią cała lawina


Natalia Kukulska z córką w butiku Violi Śpiechowicz

Natalia Kukulska z córką w butiku Violi Śpiechowicz

Natalia Kukulska w butiku Violi Śpiechowicz kupiła różowy garnitur

Natalia Kukulska w butiku Violi Śpiechowicz kupiła różowy garnitur

Natalia Kukulska w butiku Violi Śpiechowicz kupiła różowy garnitur

Natalia Kukulska w butiku Violi Śpiechowicz kupiła różowy garnitur

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×