Córka Natalii Kukulskiej debiutuje na okładce magazynu. Odtworzyła stylizację matki i olśniła urodą

Natalia Kukulska, córka Ania

Natalia Kukulska, córka Ania

Natalia Kukulska urodziła troje dzieci. Dziś pozuje ze starszą córką na okładce magazynu Viva!. Są do siebie niewiarygodnie podobne. Przecieramy oczy ze zdumienia.

Natalia Kukulska jest idealnym przykładem na to, że można połączyć show-biznes z życiem prywatnym. Wokalistka w trakcie kariery trwającej kilka dekad wydała aż 11 albumów studyjnych. Od ponad dwudziestu lat jest żoną perkusisty – Michała Dąbrówki. Małżeństwo spełnia się także w roli szczęśliwych rodziców. Artystka urodziła dwie dziewczyny i chłopca. Dziś pozuje na okładce ze swoją starszą córką.

Jak na razie, Natalia Kukulska nie chce za bardzo ujawniać wizerunku swojej najmłodszej, 4-letniej córki Laury. Dotąd nie pokazała jej twarzy. Zdecydowanie na odwrót jest w przypadku starszych pociech – 21-letniego Jana oraz 16-letniej Ani. Okazuje się, że tych dwoje poszło śladami rodziców i także przyszłość związało z muzyką. Anna ma nawet na swoim koncie udział w spocie reklamowym, do którego nagrała piosenkę.

45-letnia artystka nie ukrywa więzi, jaka ją łączy z córką:

Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy. Kocham–  możemy przeczytać pod jednym ze zdjęć z Anią.

Natalia Kukulska pojawiła się na okładce magazynu Viva! – nie pozuje jednak sama. Towarzyszyła jej córka Ania, która ubrana jest dokładnie tak samo jak jej sławna mama. Ma na sobie różowe kimono, do tego rozpuszczone włosy.

Piosenkarka w wywiadzie opowiedziała o ich relacji:

Podobne w nas jest to, że w jej wieku też chciałam być starsza, niż jestem i mieć kontakt z osobami starszymi, które mi imponowały swoją wiedzą. Ona jest ode mnie znacznie lepsza. Jest bardziej świadoma niż ja w jej wieku. Ania stawia pierwsze kroki, przestaje być anonimowa i zaskakuje nas. Mówi, że nie chce śpiewać w przyszłości, ale jako fakultet wybrała właśnie śpiew operowy na wydziale wokalno-aktorskim. Marzy, by studiować w szkole musicalowej poza Polską. Dajmy jej poszukać.

View this post on Instagram

A post shared by Viva.pl | serwis o gwiazdach (@viva_magazyn)

Na sesji okładkowej obie panie wypadły świetnie. Ania wygląda niemalże identycznie jak jej mama. Podobne oczy, usta, nos oraz fryzury dały taki efekt, że można je pomylić.

Myślicie, że młoda artystka powtórzy sukces mamy?


Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka na okładka magazynu Viva!

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka na okładka magazynu Viva!

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka w sesji dla magazynu Viva! fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka w sesji dla magazynu Viva! fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×