Natalia Kukulska wspomina zmarłą babcię. Jej wpis ściska serce: „Dostałam wczoraj takie zdjęcie”

Natalia Kukulska domowa stylizacja

Natalia Kukulska domowa stylizacja

Natalia Kukulska wspomniała zmarłą 3 lata temu babcię. Na swoim Instagramie opublikowała wzruszający wpis, który zawiera niepublikowaną dotąd fotografię. Zobaczcie. 

Natalia Kukulska, to jedna z popularniejszych polskich piosenkarek. Ze sceną muzyczną związana jest od bardzo dawna. Debiutowała na niej już jako 10-latka i od tego momentu skupiła się na tworzeniu i muzyce. Bardzo wcześnie straciła też mamę, Annę Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej, dlatego tak ważna w jej życiu była babcia – Halina Szmeterling.

Zobacz: Natalia Kukulska planuje drugi ślub. Co na to Michał Dąbrówka?

Natalia Kukulska wspomina babcię

Kukulska miłość do muzyki ma w genach. Pochodzi z rodziny artystów. Jej mama Anna Jantar była słynną piosenkarką, tata Jarosław Kukulski – kompozytorem. Po tragicznej śmierci mamy, w wychowanie dziewczynki, aktywnie włączyła się babcia – Halina Szmeterling. Natalia nie ukrywa, jak bardzo ważną osobą była w jej życiu.

W sieci opublikowała archiwalne zdjęcia ze spaceru z babcią, którą nazywała: Bacik. Dodała tez obszerny wpis, w którym wspomina długie lata spędzone na wzajemnym zrozumieniu i wsparciu.

Dostałam wczoraj takie zdjęcie. Symboliczne. Szłyśmy razem z moją babcią pod rękę przez 40 lat. Najpierw ona trzymała mnie, potem ja ją. Nie umiem opisać jak wiele jej zawdzięczam i jak wielki miała na mnie wpływ – napisała Kukulska.

Następnie dodała, ile znaczyła jej babcia dla niej i dla jej matki Anny Jantar, ale także dla osób, które są fanami obu artystek. Przecież bez cichego wsparcia Haliny Szmeterling, nic nie byłoby takie samo.

Wczoraj minęły trzy lata od jej śmierci. Nie była osobą publiczną, więc myślałam, ze pamięć o niej będę pielęgnować po cichu, w sercu… ale pomyślałam, ze dla wielu fanów mojej mamy i moich jest również ważną postacią. Dlatego czasem o niej wspomnę z utęsknieniem i miłością w tej przestrzeni. Mój „Bacik”. Halina Szmeterling. (1924- 2016)

Zobacz: Natalia Kukulska nawet w domowych pieleszach wygląda jak gwiazda! Najlepsze są jej kapcie

 

Jak na wpis zareagowali fani Natalii Kukulskiej?

Okazuje się, że wielu z nas, ma takie babcie, które po cichu wspierają nas swoja obecnością, takie anioły, które są niezauważalnie obok, a bez których świat byłby zupełnie inny. Takimi refleksjami, między innymi, podzielili się pod wpisem internauci.

  • Ja też mam taką Babcię w swoim życiu.. piękna i wspaniała relacja.. jedyny minus jest taki,że szybko się kończy…
  • Od śmierci mojej minęło 12 lat, wspomnienia się zacierają, lecz w pamięci jest zawsze miejsce dla tych chwil z przeszłości, kiedy podobnie jak Pani napisała, najpierw ona trzymała mnie, potem ja ją. Pielęgnowanie wspomnień o ukochanych ludziach w sercu jest ważne. Tym postem, ożywia Pani moje wspomnienia. Dziękuję, i pozdrawiam serdecznie. Piękne zdjęcie – piszą wzruszeniu fani.

Zobacz: Natalia Kukulska ma siwe włosy! W takiej fryzurze raczej nie wygląda na swoje lata


Natalia Kukulska z babcią

Natalia Kukulska z babcią

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z ojcem

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z ojcem

Natalia Kukulska w siwych włosach

Natalia Kukulska w siwych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×