Szukaj

Natalia Kukulska w żałobie. Jednego dnia pożegnała dwie osoby

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska na Instagramie dodała wpisy, w których pożegnała dwie osoby. Internauci łączą się z nią w bólu i próbują dodać otuchy w tym trudnym czasie. 

Natalia Kukulska od wielu lat jest związana ze sceną. Debiutowała w 1986 roku albumem studyjnym pt. Natalia, który zawierał piosenki skierowane do dzieci, w tym przebój Puszek-okruszek. W kolejnych latach nagrywała nowe płyty, których łącznie wypuściła 15. Wydała też 52 single.

Piosenkarka doskonale łączy karierę z życiem rodzinnym. Wraz z mężem Michałem Dąbrówką, z którym wzięła ślub w 2000 roku, mają troje dzieci: syna Jana oraz córki Annę i Laurę. Gwiazda, gdy wraca do domu, w pełni koncentruje się na bliskich. W rozmowie z Jastrząb Post otworzyła się na temat macierzyństwa. Ujawniła, co jest dla niej największym wyzwaniem:

Cierpliwość. To uczy takiej cierpliwości, pokory. Oczywiście nie muszę mówić tego, co każdy wie, czyli to, że macierzyństwo punkt ciężkości z naszego ego przynosi gdzie indziej. Musimy wiedzieć, że nasze dzieci to są odrębne byty. Każde z nich będzie miało własne życie. To odłączenie jest trudne z dwóch stron. Mnie jako córki, bo ja też cały czas pielęgnuję tę relację, którą mam w sercu ze swoim tatą, ale też jako matki, której dzieci mają własne życie i też w którymś momencie trzeba to oddać, puścić.

Natalia Kukulska w żałobie. Pożegnała dwie osoby

Kukulska prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się z internautami wybranymi szczegółami z życia prywatnego. Właśnie tam relacjonowała urlop na Zanzibarze, nie szczędziła fanom przepięknych widoków oraz romantycznych fotografii, do których pozowała z mężem.

W czwartkowy wieczór Natalia Kukulska przekazała smutne wieści. Pożegnała dwie osoby. Pierwszą z nich był Antoni Kopff, pianista, kompozytor, autor muzyki do wielu piosenek. Wśród tych, które napisał, znalazły się te, które wykonywała Anna Jantar. Piosenkarka udostępniła czarno-białe zdjęcie mężczyzny, dołączyła do niego piękny opis, w którym złożyła kondolencje rodzinie, a także wymieniła cechy charakteru, które ceniła w artyście:

Żegnaj Antonii… mam w sercu same ciepłe wspomnienia… „ słowa niepotrzebne, im też smutno pewnie”… to fragment tekstu, do Twojej przepięknej kompozycji „ Ktoś miedzy nami”. Zostawiłeś ich po sobie wiele bo miałeś wielki talent do pisania wspaniałych utworów. Taki talent w połączeniu z pracowitością, fachowością i Twoja skromność, autoironia, humor – pozostawiają obraz człowieka niezwykle wartościowego. Myślę, że po tamtej stronie Twoi przyjaciele „zacierają ręce” na bliskie i ponowne spotkanie. Szczere kondolencje dla rodziny. Ps. Kto nie zna twórczości Antoniego Kopffa – polecam piękną podróż muzyczną. Tośku, no wiesz?

Tego samego wieczoru gwiazda na Instagramie pożegnała kolejną, znaną osobę. Poinformowała, że zmarł Chick Corea, pianista jazzowy i kompozytor, którego upamiętniła czarno-białą fotografią, a także krótkim opisem:

O nieeeee. Wielki @chickcorea.  Wraz z tłumem – DZIĘKUJĘ, że nam się zdarzyłeś Mistrzu. RIP.

Internauci w komentarzach piszą, że świat artystyczny stracił wielkich muzycznych twórców. Pod zarówno jednym, jak i drugim wpisem łączą się w bólu z Natalią Kukulską i próbują jej dodać otuchy w tym trudnym czasie.


Antoni Kopff nie żyje

Antoni Kopff nie żyje

Chick Corea nie żyje

Chick Corea nie żyje

Natalia Kukulska i Laura

Natalia Kukulska i Laura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×