Natalia Kukulska w pięknej, jesiennej sesji z córkami. Dawno niewidziana Laura ma najdłuższe włosy z całej trójki. Rośnie kolejny klon gwiazdy

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska niedzielne popołudnie w pełni poświęciła swojej rodzinie. Pochwaliła się w sieci zdjęciem z córkami. Laura skradła cały kadr. Jak ona urosła!

Natalia Kukulska zadebiutowała w show-biznesie kilka dekad temu. Mając zaledwie kilka lat, wykonała piosenkę Puszek Okruszek, która zapewniła jej nieprzemijającą popularność. Polacy z uwagą obserwowali, jak wyrasta na piękną kobietę, która w przeszłości przeżyła ogromną życiową tragedię. Obecnie nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Regularnie wypuszcza nowe albumy, które z miejsca podbijają serca melomanów oraz koncertuje.

Artystka jest doskonałym przykładem na to, że przy odrobinie chęci bez trudu można połączyć karierę z udanym życiem rodzinnym. Ponad 20 lat temu wyszła za mąż za Michała Dąbrówkę, z którym doczekała się trojga dzieci: syna Jana oraz dwóch córek – Anny i Laury.

Natalia Kukulska w jesiennej sesji z córkami

Natalia jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie pokazuje, jak wygląda jej praca. Od czasu do czasu pozwala sobie również na odrobinę prywaty i publikuje kadry, na których możemy zobaczyć ją z najbliższymi.

Kukulska spędza dużo czasu z rodziną, a już zwłaszcza z 4-letnią Laurą, która nadal wymaga jej opieki. Chcąc umilić dzieciom szarą codzienność, zabrała je w wyjątkowe miejsce, które stało się idealnym tłem do rodzinnej sesji. Efektami pochwaliła się na Instagramie.

Jesień w pełnej krasie. Zdjęcia robić da sie! Niepozowane częściowo – napisała wokalistka.

Wpis został opatrzony zdjęciem wykonanym najprawdopodobniej na farmie dyń. Natalia pozuje na nim z córkami. Razem z Anną siedzi na snopku, za którym ustawiona jest drabina ozdobiona charakterystycznymi dla Halloween warzywami. Tuż obok nich, zwrócona tyłem do kadru, znajduje się Laura. Dziewczynka ubrana jest w ciemną sukienkę w kwiatki, na którą narzuciła pudrowo-różowy sweterek. Całość jesiennej stylizacji dopełniły ciemne botki i rajstopy w kolorze butelkowej zieleni.

Mała fashionistka prezentuje się nienagannie, ale całą uwagę kradną jej brązowe, kręcone włosy. Już na pierwszy rzut oka widać, że z całej trójki, to ona ma najdłuższe kosmyki.

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Pod rodzinnym kadrem chętnie wypowiadają się internauci, którzy są pod ogromnym wrażeniem urody pięknych pań.

  • Ania, kopia mamy.
  • Miło się patrzy.
  • Pięknie. Jaka już Laurka duża, czas za szybko leci.
  • Śliczne kolory jesieni….i śliczne dziewczyny.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Natalii i jej córek.


Natalia Kukulska z córkami

Natalia Kukulska z córkami

Natalia Kukulska z córeczką Laurą

Natalia Kukulska z córeczką Laurą

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×