Natalia Kukulska wyciągnęła z szuflady takie zdjęcia, że szczena opada. Maja Sablewska wspomina razem z nią

Natalia Kukulska, Maja Sablewska

Natalia Kukulska, Maja Sablewska

Natalia Kukulska wspomina stare czasy. Opublikowała zdjęcia sprzed 23 lat. Wyglądała jak anioł. Fotki skomentowała nawet dawna przyjaciółka gwiazdy – Maja Sablewska. Obie powspominały stare, dobre czasy.

Rok 1997 był dla Natalii Kukulskiej wyjątkowy. Przyniósł jej przeboje, nagrody i platynową płytę. To było jej 5 minut. Właśnie wtedy nagrała czwarty album studyjny pt. Puls, na którym znalazły się hity: Im więcej ciebie, tym mniej, W biegu i Czy ona jest, które już na zawsze pozostaną w pamięci publiczności.

Stare zdjęcia Natalii Kukulskiej. Wyglądała jak anioł

W programie To był rok! Natalia zaskoczyła wszystkich, pokazując się w stylizacji żywcem wyjętej z 1997 roku. Fani byli zauroczeni tamtejszym wizerunkiem piosenkarki.

Patrząc na obecne zdjęcia wokalistki, można odnieść wrażenie, że Natalia chyba popija jakiś tajemniczy eliksir młodości. Gwiazda prawie się nie zmieniła od tamtego czasu, a przecież minęło już ponad 23 lata. Całe to zamieszanie z powrotem do przeszłości obudziło wspomnienia i spowodowało, że Natalia opublikowała na swoim Instagramie wiele zdjęć z okresu przełomowego dla jej „dorosłej” kariery.

1997 – otworzyła się szuflada ze zdjęciami. Ups… co za stajl! Sesje by @marek_straszewski_photography i @marcintyszkaportfolio. Fajne czasy i brzuch – napisała artystka prezentując swoje zdjęcia sprzed lat.

Gwiazdy zachwycają się Natalią Kukulską

Komentarzy było co niemiara, także od gwiazd:

  • Boże Natalka Ty się nic nie zmieniasz!!!!!!! P I Ę K N A – napisała Kasia Zielińska.
  • Ale czasy – dodała Ania Rusowicz.
  • Ależ czasy, kostiumy, choreo, wypas, super wspomnienia – przyznała Ania Świątczak.

Wśród komentarzy pojawiły się także słowa od byłej największej znanej fanki Natalii – Mai Sablewskiej. Byłej menadżerce Edyty Górniak również zebrało się na wspomnienia. Napisała krótko, ale jakże wymownie:

Piękne czasy, kocham.

Co łączyło Natalię Kukulska z Mają Sablewską?

Maja Sablewska jako nastolatka była wielką fanką Natalii Kukulskiej. Prowadziła jej fan club. Z czasem ich relacja stała się bardzo bliska.

Maja zaprzyjaźniła się ze swoją ukochaną gwiazdą i została… opiekunką jej dzieci. Dzięki Natalii poznała Katarzynę Kanclerz – ówczesną szefową dużej wytwórni fonograficznej, dla której porzuciła pracę u Natalii i została jej asystentką. To okazało się początkiem błyskotliwej kariery obecnej stylistki.

Natalia powiedziała, że nie wybaczyłaby mi, gdybym nie skorzystała z tej szansy – tłumaczyła Maja.

Maja Sablewska i Natalia Kukulska w przeszłości

Maja Sablewska i Natalia Kukulska w przeszłości

Podobno przez następne lata panie miały dość chłodne stosunki. Kiedy Maja robiła wielką telewizyjną karierę, Natalia w magazynie Gala mówiła:

Muszę przyznać, że tej dzisiejszej Mai nie znam prywatnie. (…) Ona mnie teraz bardzo sobą zaskakuje i tym, co się wokół niej dzieje, bo jej po prostu takiej nie znałam. (…) Maja była kiedyś dziewczyną, która kompletnie nie wychylała się do przodu, miała aparat na zębach, duże oversize’owe bluzy, okulary i uciekała ze wszystkich zdjęć. (…) A potem okazało się, że rozwinęła skrzydła! (…) Gdzieś się tam ta nasza przyjaźń rozmyła, ale myślę, że tak się dzieje w życiu, że niektóre przyjaźnie są nam dane na pewien jego etap.

Dziś każda z pań idzie swoją drogą i wiele wskazuje, że obie mają wielki sentyment do tamtych czasów. No i obie wyglądają jak milion dolarów.


Natalia Kukulska - rok 1997

Natalia Kukulska - rok 1997

Natalia Kukulska - rok 1997

Natalia Kukulska - rok 1997

Natalia Kukulska - rok 1997

Natalia Kukulska - rok 1997

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×