Teściowa Natalii Kukulskiej udzieliła wywiadu. Dla gwiazdy to nie była łatwa relacja: „Miałam duży opór”

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka

Związek Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówka to relacja idealna od pierwszych chwil. Z teściową jednak nie było tak bezproblemowo. 

Natalia Kukulska od wielu już lat jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki. W tym roku „stuknęła” im okrągła rocznica związku. Para jest ze sobą już ponad 20 lat. Z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru niedawno skomentowała ten fakt:

Mamy 20 lat! Nie będę się rozwodzić… o nas, ani rozczulać nad nami ale dumna jestem, że nam się udaje iść razem już 20 lat. Czasami to takie proste. Czasami trzeba popracować. Najważniejsze są owoce tego co miedzy nami – trzy boskie istoty oraz dźwięki i słowa , które udaje nam się wspólnie splatać. Niech tylko będzie zdrowie i proza życia nie podcina nam skrzydeł – to damy radę! Kto, jak nie my? – napisała na Instagramie.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka nie od razu zostali parą. Na początku funkcjonowali jako znajomi. Dopiero z czasem  ich przyjaźń zamieniła się w miłość.

Dziś mają trójkę dzieci. Zarówno 19-letni Jan, jak i młodsza o 4 lata Ania poszli w ślady rodziców. Najmłodsza Laura ma dopiero 3 lata i zajmują ją głównie zabawki.

Natalia Kukulska i jej relacja z teściową

Artystka wielokrotnie opowiadała o swoim mężu i relacjach z nim. Ale nigdy do tej pory nie wspominała o teściowej. Dziś okazuje się, że Natalia potrzebowała dużo czasu, żeby nawiązać bliską więź z matką męża. Największy opór miała, by do kobiety zwracać się per „mamo”.

Miałam duży opór. I to nie dlatego, że nie darzyłam jej uczuciem. To było dla mnie nowe, obce słowo. Szczerze mówiąc, myślałam, że teściowa zaproponuje mi przejście na ty. Ale ona czekała, aż ja się przełamię. Powoli, z pewnym wstydem zaczęłam tak do niej mówić – zdradziła Natalia  w „Na żywo” .

Teściowa Natalii przed pierwszym spotkaniem też miała sporo obiekcji. Znała Natalię z telewizji jako wielką gwiazdę.

Miałam inne wyobrażenie o Natalii. W telewizji wyglądała inaczej, a tu przyszła niezwykle skromna, nieśmiała osoba. Już wtedy Michał dał nam do zrozumienia, że to jest poważny związek. Od tego czasu jesteśmy ze sobą bardzo blisko i wszystko wiemy na bieżąco – opowiadała kobieta.

Cieszy nas, że Natalia, której rodzice nie żyją, może liczyć na wsparcie teściowej.


Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka w 2004 roku

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka w 2004 roku

Natalia Kukulska z mężem wspiera projekt Anity Lipnickiej

Natalia Kukulska z mężem wspiera projekt Anity Lipnickiej

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka wygłupiają się przed aparatem

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka wygłupiają się przed aparatem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×