Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar w 43. rocznicę śmierci. Niepublikowane dotąd zdjęcia to wspaniały prezent dla fanów

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar w 43. rocznicę śmierci artystki. Opublikowała nieznane zdjęcia mamy. Co napisała?

To już 43 lata po tragedii, w której zginęła między innymi Anna Jantar. 14 marca 1980 roku samolot IL-62 Mikołaj Kopernik runął na ziemię niedaleko lotniska Okęcie. Wokalistka wracała z Nowego Jorku do męża Jarosława Kukulskiego i córeczki. 4-letnia Natalia czekała na nią razem z babcią na lotnisku. Niestety doszło do tragedii. 

O pamięć o wokalistce dba jej córka. Natalia nie zapomniała, żeby wspomnieć mamę w rocznicę katastrofy.

Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar w 43. rocznicę śmierci artystki

W 43. rocznicę wielkiej tragedii Natalia Kukulska uhonorowała pamięć swojej mamy. Na Instagramie opublikowała nieznane zdjęcia Anny Jantar. Wokalistka napisała:

43 lata minęły odkąd nie powstał żaden nowy kadr… te co zostały pomagają pamiętać i wspominać. „Stykówki”, które widzicie dostałam od Pani Doroty, córki Tadeusza Kubiaka, fotografa, który często umieszczał w swoich kadrach moja mamę. Dostałam więcej nowych, nieznanych ujęć i bardzo jestem za to wdzięczna. Obiecuję, kiedyś się podzielić. To niesamowite, że tyle lat po śmierci cały czas możemy odkrywać ją – Waszą i moją Annę Jantar. Dziękuję za wszystkie dowody pamięci a wkrótce w tym temacie opowiem o pewnym graficznym projekcie… – napisała.

Pod postem pojawiło się wiele wpisów, w których internauci ślą słowa wsparcia, ale także dzielą się własnymi smutnymi, a czasem tragicznymi historiami.

Nam pozostaje poczekać, aż Natalia spełni obietnicę i podzieli się pozostałymi niepublikowanymi zdjęciami Anny Jantar.

Czy powstanie film o Annie Jantar? Natalia Kukulska komentuje

Od dawna mówi się o produkcji poświęconej życiu Anny Jantar. Czy jest w planach stworzenie dzieła, które będzie hołdem dla mamy Natalii Kukulskiej?

Wokalistka rozmawiała z naszą reporterką i zdradziła, że już kilkakrotnie przymierzano się do tego typu projektu, a co więcej sama jest otwarta na rozmowy na ten temat:

Ja nie myślałam, ale myślą inni. Przez ten czas dużo było takich tematów, podchodów. Nie wykluczam, że coś takiego powstanie, ale na ten moment jeszcze nie.

Czy miałby to być film fabularny, czy bardziej dokumentalny nie jest tak istotne dla Natalii, jak uczczenie pamięci jej mamy:

Nie wiem. Musiałabym się zastanowić, co jest dla mnie najważniejsze w takim filmie. I chyba szybko znalazłabym odpowiedź, że najważniejsza jest pamięć o mojej mamie. A co za tym pójdzie, to już nie wiem, ale wydaje mi się, że tym bym się kierowała.

Cała rozmowa poniżej.


Natalia Kukulska upamiętniła 43. rocznicę śmierci Anny Jantar

Natalia Kukulska upamiętniła 43. rocznicę śmierci Anny Jantar

Anna Jantar i Jarosław Kukulski

Anna Jantar i Jarosław Kukulski

Krzysztof Krawczyk – ostatnie spotkanie z Anną Jantar

Krzysztof Krawczyk – ostatnie spotkanie z Anną Jantar

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×