Natalia Kukulska uczciła 11. rocznicę śmierci ojca. Wspomina go ze szczególnego miejsca: „Uwielbiam tę fotę”

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska uczciła 11. rocznicę śmierci ojca. Na Instagramie udostępniła wpis, który chwyta za serce. Trudno powstrzymać łzy.

Natalia Kukulska muzykę ma we krwi. Jej tata, Jarosław, był kompozytorem. Mama, Anna Jantar, była wybitną piosenkarką. Niestety nie było jej dane obserwować, jak rozwija się talent córki. Artystka zginęła w katastrofie lotniczej. Samolot IL-62 Mikołaj Kopernik, którym leciała, runął na ziemię kilka minut przed planowanym lądowaniem.

Jarosław Kukulski zmarł 11 lat temu. Cierpiał na tętniaka aorty brzusznej. Pomocna miała być operacja, którą przeszedł w jednej z klinik w Norymberdze. Niestety kompozytor zmarł cztery miesiące później. Został pochowany w rodzinnym grobowcu, spoczął obok pierwszej żony Anny Jantar.

Natalia Kukulska uczciła 11. rocznicę śmierci Jarosława Kukulskiego

Natalia dba o to, by pamięć o rodzicach nie zniknęła. Co jakiś czas udostępnia w social mediach wpisy im poświęcone, w których przypomina internautom o ich istnieniu. Tak jak w poniedziałek 13.09, gdy uczciła 11. rocznicę śmierci Jarosława Kukulskiego. Opublikowała archiwalne zdjęcie ojca.

Piosenkarka w opisie cofnęła się pamięcią 11 lat wstecz. Powiedziała, że wówczas też był słoneczny poniedziałek. Chociaż od tego momentu minęło wiele lat, nadal dobrze go pamięta. Gwiazda wspomina tatę ze szczególnego dla muzyków miejsca – siedziby Stowarzyszenia Artystów ZAiKS w Zakopanem:

11 lat… To też był taki piękny słoneczny poniedziałek. Ostatni dla nas. Dziś wspominam go z Zaiksu w Zakopanem. Tak żywo w pamięci. Uwielbiam tę fotę z lat 80… Tatulek — przystojniak! – skomentowała Natalia Kukulska.

Internauci w komentarzach łączą się z piosenkarką w bólu:

  • Przytulam mocno @natalia.kukulska moja Mama 15.09 także 12 lat tak brakuje.
  • Pani Natalio,będę na cmentarzu i zapalę znicz w Pani imieniu,tym bardziej,że nie mogłem być na pogrzebie.
  • Strasznie smutna rocznica dla polskiej muzyki.

Dodajmy, że Jarosław Kukulski dwukrotnie brał ślub. Po śmierci Anny Jantar ożenił się z Moniką Borys. W 1989 roku doczekali się syna, Piotra. Chociaż przez pewien czas mężczyzna nie mógł się dogadać z Natalią, ostatecznie udało im się dojść do porozumienia. W zeszłym roku pojawili się razem na festiwalu w Opolu, gdzie odsłonili gwiazdę zmarłego ojca. Zarówno Natalia, jak i Piotr nie chcą publicznie wypowiadać się na temat tego, co ich poróżniło. Zgodnie przyznają, że jest to dla nich zamknięty rozdział.


Natalia Kukulska wspomina ojca w 11. rocznicę śmierci

Natalia Kukulska wspomina ojca w 11. rocznicę śmierci

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z ojcem

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z ojcem

Natalia Kukulska wspomina Jarosława Kukulskiego

Natalia Kukulska wspomina Jarosława Kukulskiego

Komentarze

  • Gość pisze:

    Szkoda,ze porządni i fajni ludzie za szybko odchodzą,a mój sąsiad który jest bydlakiem i zwyrodnialcem wciaż zyje. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×