Szukaj

Syn Natalii Kukulskiej dla dziewczyny zmienił swoje ambitne plany. Decyzją o studiach zaskoczył nawet matkę

Natalia Kukulska i Jan Dąbrówka

Natalia Kukulska i Jan Dąbrówka

Jan Dąbrówka zdecydował o swojej przyszłości. Wybrał kierunek studiów, który ucieszył Natalię Kukulską. Przy okazji udowodnił, że miłość jest dla niego najważniejsza.

Natalia Kukulska jest nie tylko spełnioną wokalistką, ale również szczęśliwą żoną oraz matką. Gwiazda 20 lat temu wyszła za mąż za perkusistę Michała Dąbrówkę i razem z mężem doczekała się aż trójki dzieci. Najstarszy syn gwiazdy właśnie skończył 20 lat. Córka – Anna jest o 5 lat młodsza, a najmłodsza z trójki rodzeństwa Laura ma zaledwie 3 lata.

Gwiazda w wywiadach często podkreśla, że na pierwszym miejscu zawsze stawia rodzinę. Obserwując jej ogromny dorobek artystyczny śmiało można stwierdzić, że idealnie potrafiła połączyć bardzo udane życie rodzinne z wielką karierą. Natalia wychowała się w domu pełnym muzyki i sama również taki dom stworzyła dla swoich dzieci. W willi w podwarszawskim Komorowie ma nawet własne studio nagraniowe.

Gdzie studiuje syn Natalii Kukulskiej? Na jakim kierunku?

Chociaż od jakiegoś czasu kolorowa prasa donosiła, że Jan Dąbrówka planuje studiować albo w Londynie, albo w Los Angeles, to ze względu na swoją dziewczynę postanowił zmienić zdanie. Jak donosi tygodnik Na Żywo, aby nie rozstawać się z ukochaną, już za kilka dni przystąpi do egzaminu na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Ambitny chłopak chce zdawać na wydział kompozycji i teorii muzyki. Jeżeli uda mu się zdobyć indeks, to już w październiku rozpocznie studia w stolicy. Z tej decyzji bardzo cieszy się nie tylko dziewczyna Janka, ale również jego sławna mama. Natalia lubi kiedy rodzina jest w komplecie.

Lubię, jak wszyscy jesteśmy w domu – wyznała artystka w rozmowie z tygodnikiem.

Jan Dąbrówka podtrzymuje rodzinne tradycje i swoją przyszłość chce związać z muzyką. Chłopak chce iść w ślady swojego dziadka i zająć się komponowaniem muzyki. Mimo młodego wieku może się już pochwalić swoimi pierwszymi sukcesami. Swój debiut miał już trzy lata temu – z utworem Nie chcemy się bać.  Niedawno we współpracy ze swoim przyjacielem udało mu się wydać pierwszy album Majama, na którym umieścił swoje autorskie kompozycje.


Natalia Kukulska z dziećmi

Natalia Kukulska z dziećmi

Natalia Kukulska i Jan Dąbrówka nagrali cover Coraz bliżej święta

Natalia Kukulska i Jan Dąbrówka nagrali cover Coraz bliżej święta

syn Natalii Kukulskiej - Jan Dąbrówka

syn Natalii Kukulskiej - Jan Dąbrówka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×