Natalia Kukulska świętuje 6. urodziny córki. Teraz dokładnie widać, że Laura to kopia znanej mamy. Słodko razem wyglądają!

Natalia Kukulska - 6. urodziny Laury

Natalia Kukulska - 6. urodziny Laury

Natalia Kukulska świętuje 6. urodziny córki uroczym postem na Instagramie. Co napisała wokalistka i jak zareagowali internauci?

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Gwiazda przebojów, takich jak Im więcej ciebie tym mniej, Zakochani, czy Wierność jest nudna, wydała podczas swojej muzycznej kariery kilkanaście płyt, które zdobyły serca fanów i tylko potwierdziły, że córka Anny Jantar to prawdziwa gwiazda.

Wokalistka wiedzie spokojne i szczęśliwe życie u boku perkusisty, Michała Dąbrówki. Para pobrała się w 12 lutego 2000 roku i już kilka miesięcy później powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – syna Jana. 5 lat później ich rodzina powiększyła się o córkę Annę, a w 2017 roku na świat przyszła najmłodsza córka muzyków – Laura.

Tworzą bardzo muzykalną rodzinę. W social mediach Natalii nie brakuje postów, w których chwali się swoimi dziećmi. Jest z nich bardzo dumna. Najmłodsza z rodziny właśnie skończyła 6 lat! Ale ona jest podobna do mamy!

Natalia Kukulska świętuje 6. urodziny córki. Jak wygląda Laura?

Natalia Kukulska jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Artystka na bieżąco publikuje nowe zdjęcia i relacje, w których zdradza kulisy swojej pracy, lub życia prywatnego. Na jej profilu pojawiają się tez czasem bardzo osobiste i rodzinne kadry.

Wokalistka bardzo rzadko pokazuje zdjęcia najmłodszej pociechy. Z okazji jej urodzin zrobiła jednak wyjątek. Opublikowała zdjęcie, które zostało zrobione na plaży. Mama i córka dają sobie buziaka. Słodki obrazek uzupełnia pełen miłości wpis.

Chciałybyśmy świętować na plaży ale los chciał, że Laura urodziła się w styczniu! Dziś mój skarb kończy sześć lat. To jakiś żart? Jesteście świadkami, prawda? Dopiero przed chwilą ją urodziłam… a to już sześć lat jest naszą radością świata!

Pod postem zaroiło się od komentarzy:

 • Pamiętam jak siedziałaś z ciążowym brzuszkiem w czerwonym fotelu w pewnym programie telewizyjnym, a tu…. Laura kończy sześć lat! Wszystkiego najwspanialszego i dużo zdrówka!!!!
 • Sto lat! To przecież kopia mamusi!
 • Wszystkiego najlepszego z dla córci i dla Pani. Urodziny dziecka są również naszym świętem.
 • Ale ten czas leci. Najlepsze życzenia. A jaka do Pani podobna – piszą internauci.

Laurze życzymy wszystkiego najlepszego!


Natalia Kukulska - 6. urodziny Laury

Natalia Kukulska - 6. urodziny Laury

Natalia Kukulską z młodszą córką. Jak wyglądają?

Natalia Kukulską z młodszą córką. Jak wyglądają?

Natalia Kukulską z młodszą córką. Jak wyglądają?

Natalia Kukulską z młodszą córką. Jak wyglądają?

Komentarze

 • Małgosia pisze:

  Niesympatyczna wręcz zadufana w sobie , wręcz zarozumiała u schyłku kariery nowe propozycje trafiają w płot dzieci przeciętnej urody zwłaszcza starsze pyzowate i tylko dzięki bycia dziećmi celebryckiej pary próbują zaistnieć w muzyce niestety Natalia nie odziedziczyła po mamie Annie Jantar subtelności wdzięku i delikatności niestety nie sprawdziło się powiedzenie jaka matka taka córka

  • Gość pisze:

   Nie jest dzieckiem celebryckiej pary. Jej rodzice nie żyli z bycia na pierwszych stro gazet. Byli utalentowanymi ludźmi, którzy wiele wnieśli do polskiej muzyki.

 • Gość pisze:

  Jak inni zdrowia i mało wypadków i żeby bmki płaciły za zniszczone przystanki znaki rowy nawet z wośp a niźszy wzrost i przaśna uroda są dla siebie a nie dla kogoś pkp specjal agent płacz ku..wo i płać ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×