Ostatnie życzenie i największe marzenie Anny Jantar zostało spełnione co do joty! Natalia Kukulska wiele na tym zyskała!

Natalia Kukulska spełniła życzenie matki

Natalia Kukulska spełniła życzenie matki

Natalia Kukulska spełniła marzenie Anny Jantar

Choć od śmierci Anny Jantar minęło już wiele, wiele lat, Natalia Kukulska zawsze ma z tyłu głowy wspaniałą twórczość matki i mgliste wspomnienia, które towarzyszą jej przez całe życie. Artystka straciła ukochaną matkę gdy miała zaledwie 4 lata, a to doświadczenie ukształtowało ją i sprawiło, że jest obecnie tą osobą, którą jest – okazuje się jednak, że nawet tyle lat po śmierci Jantar, Kukulska wciąż spełnia jej marzenia.

Gdy Natalia była mała, jej mama miała najlepszą przyjaciółkę – Alicję Woy-Wojciechowską. Ich największym życzeniem było, by urodzone mniej więcej w tym samym momencie córki były najlepszymi przyjaciółkami:

Wiele lat temu postanowiłyśmy, że nasze córeczki będą przyjaciółkami. Były więc wspólne wakacje, wyprawy do teatru i cyrku, ogrodu zoologicznego. Pamiętam 3-letnią Natusię wdrapującą się na schody do mojego domu, trzymaną za rączkę przez swoją piękną, smukłą i elegancką mamę. Ania pomagała jej wchodzić krok po kroczku. Długo jeszcze na korytarzu snuła się delikatna smużka Charlie, jej ulubionych perfum. Godzinami rozmawiałyśmy o tym, jakie będą nasze dzieci gdy dorosną. Ania mówiła, że bardzo ważne są przyjaźnie z dzieciństwa. Po śmierci Ani często zabieraliśmy Natalię na wczasy z nami. Nasze córki są dla niej do dziś jak siostry. Dziś gdy patrzę na Natalię, dostrzegam wiele cech odziedziczonych po Ani. Bardzo przypomina matkę charakterem, sposobem bycia i ogromną wrażliwością. Urodzenie dziecka miało z pewnością w dorosłym życiu Ani przełomowe znaczenie – wyjawia Woy-Wojciechowska we wspomnieniach o Jantar

Natalia i Patrycja Woy-Wojciechowska do tej pory są dla siebie jak rodzina, a ich dzieci mają teraz szansę doświadczyć tego samego, niesamowitego doświadczenia, jakim jest posiadanie przyjaciela z dzieciństwa u swojego boku przez całe życie. Wygląda więc na to, że Natalia spełniła co do joty największe marzenie mamy.

Wzruszające, prawda?

Niesamowita historia. Po latach ujawniono jak Natalia Kukulska pomagała rodzinie ofiary katastrofy smoleńskiej

Natalia Kukulska w odlotowej stylizacji z lat 80.! Istny szał niebieskich ciał!

HIT! Natalia Kukulska uciekła z rodziną na koniec Europy i spotkała tam… Jezusa! Zrobiła mu zdjęcie na plaży


Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN

Anna Jantar i Natalia Kukulska

Anna Jantar i Natalia KukulskaFot. Marek Karewicz / East News Anna Jantar z corka Natalia Kukulska, 1976.

Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×