Natalia Kukulska sieje postrach wśród domowników. Zdradziła, za co rodzina jej nie znosi. „Mam to w naturze”

Marcin Kalita nie żyje. Natalia Kukulska pożegnała dziennikarza

Marcin Kalita nie żyje. Natalia Kukulska pożegnała dziennikarza

Natalia Kukulska chroni swoją prywatność jak tylko może. Czasem jednak nie potrafi się powstrzymać. Opowiedziała o relacji ze swoją rodziną i perfekcjonizmie, który bywa utrapieniem.

Natalia Kukulska obchodzi właśnie 25-lecie swojej „dorosłej” kariery. Z tej okazji wydała mini album pt. Jednogłośna. Jej kariera rozpoczęła się tak naprawdę dużo wcześniej. W 1986 roku wydała pierwszą z trzech płyt dziecięcych. Wylansowała przy tym utwór Puszek-okruszek, który jest uwielbiany przez najmłodszych po dziś dzień. 10 lat później przyszedł czas na „dorosły” krążek pt. Światło. W ciągu swojej długoletniej kariery wydała 11 albumów studyjnych. Nagrywa teledyski, koncertuje i świetnie się przy tym bawi.

Życie prywatne Natalii Kukulskiej

Artystka jest idealnym przykładem na to, że da się połączyć karierę bez zaniedbywania życia prywatnego. W 2000 roku wyszła za perkusistę, Michała Dąbrówkę. Owocem ich miłości jest troje dzieci: 21-letni Jan, 16-letnia Anna oraz 4-letnia Laura. Gwiazda mieszka w domu pod Warszawą, w którym ma również własne studio nagraniowe. 45-latka dzięki temu spędza mnóstwo czasu z rodziną.

Natalia Kukulska zalicza się do grona artystów, którzy chronią anonimowości swoich dzieci. Wokalistka kadruje zdjęcia najmłodszej córki tak, żeby nie zdradzić jej tożsamości. Tak samo było w przypadku starszej Ani, która w pewnym momencie była na tyle dorosła, że sama zdecydowała o tym, czy chce się pokazywać w otoczeniu swojej mamy. 16-latka ma za sobą debiut na okładce magazynu Viva!

View this post on Instagram

A post shared by Viva.pl | serwis o gwiazdach (@viva_magazyn)

Natalia Kukulska przenosi perfekcjonizm na życie domowe

Kukulska otworzyła się w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak dla Oświeconych Hedonistów. Wyznała, że w pracy jest bardzo stanowcza i zorganizowana. Przyznaje, że jej perfekcjonizm przekłada się również na życie domowe, za co rodzina złości się na nią:

Moje wizjonerstwo przekłada się w domu. Jakiś rodzaj perfekcjonizmu, ale taki do pilnowania detali. Wcale sobie życia nie ułatwiam. Na pewno organizuję czas, co potrafię – nie znoszą mnie za to. Pilnuje porządku w domu, jestem wymagająca. Mam to w naturze. Nie jest to coś, do czego się zmuszam.

Po chwili dodała, że niekiedy zdarza jej się opaść z sił:

Jak podchodzę do wszystkiego biernie, to nic mi się nie chce, jestem rozlazła. Ostatnio miałam spadek formy, sił, bo przegięłam z ilością pracy. To też mi było potrzebne, żeby zdać sobie sprawę, że natura naturą, ale trzeba też prowadzić się dobrze, żeby dać radę.

Gwiazda jakiś czas temu przyznała się, że miała poważne problemy z głosem. Wszystko to za sprawą zakrapianych imprez po koncertach oraz występowaniu w czasie choroby. Trzymamy kciuki, aby stan zdrowia wokalistki nie pogarszał się.


Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska z mężem

Natalia Kukulska z mężem

Natalia Kukulska z córkami

Natalia Kukulska z córkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×