Natalia Kukulska zaszalała u fryzjera i ścięła włosy. Pochwaliła się efektem: „Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy”

Zdjęcie (1) Natalia Kukulska zaszalała u fryzjera i ścięła włosy. Pochwaliła się efektem: „Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy”

[1/8] Natalia Kukulska ścięła włosy

Zdjęcie (2) Natalia Kukulska zaszalała u fryzjera i ścięła włosy. Pochwaliła się efektem: „Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy”

[2/8] Natalia Kukulska ścięła włosy

Zdjęcie (3) Natalia Kukulska zaszalała u fryzjera i ścięła włosy. Pochwaliła się efektem: „Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy”

[3/8] Natalia Kukulska ścięła włosy

Zdjęcie (4) Natalia Kukulska zaszalała u fryzjera i ścięła włosy. Pochwaliła się efektem: „Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy”

[4/8] Natalia Kukulska ścięła włosy

Zdjęcie (5) Natalia Kukulska zaszalała u fryzjera i ścięła włosy. Pochwaliła się efektem: „Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy”

[5/8] Natalia Kukulska ścięła włosy

Zdjęcie (6) Natalia Kukulska zaszalała u fryzjera i ścięła włosy. Pochwaliła się efektem: „Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy”

[6/8] Natalia Kukulska ścięła włosy

Zdjęcie (7) Natalia Kukulska zaszalała u fryzjera i ścięła włosy. Pochwaliła się efektem: „Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy”

[7/8] Natalia Kukulska ścięła włosy

Zdjęcie (8) Natalia Kukulska zaszalała u fryzjera i ścięła włosy. Pochwaliła się efektem: „Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy”

[8/8] Natalia Kukulska ścięła włosy

Komentarze