Natalia Kukulska zaszalała u fryzjera i ścięła włosy. Pochwaliła się efektem: „Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy”

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska wybrała się do fryzjera, o czym poinformowała na Instagramie. Zafundowała sobie metamorfozę i skróciła włosy. Zobaczcie, jak wygląda.

Natalia Kukulska od wielu lat jest związana z muzyką. Pierwsze kroki w branży stawiała w 1986 roku, gdy wydała album studyjny Natalia. Zawiera on piosenki skierowane do dzieci, w tym m.in. słynny Puszek-okruszek. Potem nagrywała kolejne płyty — łącznie wypuściła ich aż 15. Wydała też 52 single.

Kukulska umiejętnie łączy karierę z życiem prywatnym. Od lat tworzy udany związek z muzykiem, Michałem Dąbrówką. Razem wychowują troje dzieci. Ich najstarszy syn, Jan, ma 21 lat, córka Anna, 16 lat, a najmłodsza Laura na początku roku świętowała 4. urodziny. Chociaż starsze pociechy towarzyszą rodzicom na salonach, piosenkarka i jej mąż chronią wizerunek najmłodszej pociechy.

Laura bardzo rzadko pojawia się w social mediach swoich bliskich. Niedawno piosenkarka postanowiła zrobić wyjątek i pokazała, że jej córka bardzo się zmieniła. Pochwaliła się ujęciami z rodzinnych wakacji. Najpierw zademonstrowała roślinność, a na kolejnych ujęciach zaskoczyła fotografią dziewczynki. Uwagę przyciągały jej włosy. Widać, że odziedziczyła burzę loków po swojej mamie.

Natalia Kukulska ścięła włosy. Pochwaliła się efektem metamorfozy

Kukulska aktywnie działa w sieci, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. W sobotę pochwaliła się wizytą u zaprzyjaźnionego fryzjera, Michała. Gwiazda pod jego okiem przeszła metamorfozę. Postanowiła ściąć włosy. Nie tylko nieco skróciła ich długość, ale także zafundowała sobie grzywkę.

Gdy przemiana dobiegła końca, Natalia Kukulska podzieliła się efektem na Instastory. Opublikowała zdjęcia, na których pozuje ze swoim fryzjerem. Gwiazda ma na sobie wzorzystą sukienkę, którą połączyła ze skórzanymi butami sięgającymi za kostkę. W podpisie jednej fotografii postanowiła zażartować ze swojego nowego wizerunku:

Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy: w długich lepiej, super w krótkich, tylko w kręconych, w prostych najlepiej, cała mama, a mnie się nie podoba, extra, zainspirowałaś mnie, itd.

Zdjęcia odmienionej piosenkarki znajdziecie w galerii. Podoba wam się Natalia Kukulska w tych włosach?


Natalia Kukulska ścięła włosy

Natalia Kukulska ścięła włosy

Natalia Kukulska ścięła włosy

Natalia Kukulska ścięła włosy

Natalia Kukulska ścięła włosy

Natalia Kukulska ścięła włosy

Komentarze