Natalia Kukulska po powrocie z Zanzibaru przeżyła szok na planie telewizyjnego show. „Uważać trzeba na słowa”

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska wróciła z Zanzibaru. W Polsce wzięła udział w nagraniu telewizyjnego show. Przeżyła tam naprawdę spory szok.

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych artystek. Odziedziczyła talent po rodzicach – Annie Jantar Jarosławie Kukulskim. Natalia od najmłodszych lat była przygotowywana do rozpoczęcia kariery. Jest jedną z nielicznych gwiazd takiego formatu, która założyła szczęśliwą rodzinę. Od ponad 20 lat jest żoną Michała Dąbrówki. Para wychowuje troje dzieci. Ich najstarszy syn Jan przyszedł na świat w 2000 roku. Później dołączyła do niego Ania, która w tym roku skończyła 16 lat. Najmłodsza z rodzeństwa to niespełna 5-letnia Laura.

45-latka ostatnie dni roku spędziła z rodziną na Zanzibarze. W samego Sylwestra wystąpiła na koncercie zagranym przed hotelową publicznością. Występ uznała za udany.

Pomimo zamieszania wokół miejsca, w którym jestem, bardzo się cieszę na dzisiejszy koncert sylwestrowy i zabawę dla kilkuset gości, którzy przyjechali tutaj na wakacje i przywitać nowy rok. Jestem w tym pięknym miejscu z całym moim zespołem. Od roku cieszyliśmy się na ten wyjazd, choć logistycznie i organizacyjnie nie było to proste – wyjawiła fanom.

Już po Sylwestrze Natalia i jej rodzina udała się na lotnisko. Stamtąd udali się do Polski. Natalia już podzieliła się najnowszą aktywnością w kraju.

Natalia Kukulska przeżyła szok na planie show. Co się wydarzyło?

Natalia Kukulska dodała na Instagramie serię zdjęć z planu programu Śmietanka towarzyska Macieja Kurzajewskiego (TVP). Na jednym z nich zapozowała z wielkim kubłem popcornu. Skąd  pomysł producentów na taki prezent dla córki Anny Jantar?

Uważać trzeba na słowa, zbyt odważne marzenia i prośby do losu. Zawsze marzyłam o prostych włosach, a w końcu jak polubiłam kręcone zaczęły mi się rozprostowywać. Kiedyś powiedziałam, że nie ma takiej ilości popcornu, której bym nie zjadła. Okazało się że jest. Taką niespodziankę zrobiła mi produkcja programu Śmietanka Towarzyska z Maciejem Kurzajewskim na czele – Natalia wytłumaczyła fanom.

Wyjaśniła też, o czym rozmawiała z prowadzącym programu.

Dziś emisja odcinka, w którym rozmawiamy z Maćkiem o mojej drodze zawodowej, o muzyce, artystycznych projektach, nowościach i planach. Zaśpiewam również „Kobietę” z towarzyszeniem gitary akustycznej na której zagra wspaniały Artur Twarowski – dodała.

Wyszczególniła przy tym innych uczestników tego programu telewizyjnego show.

Anegdoty o moim niesfornym charakterze opowiedzą m.in. Wiola Spiechowicz, Patrycja Woy i Michał Dąbrówka. Wdzięczna jestem za ich słowa i poświęcony czas. Dla mnie był on wspaniały bo Maciek jest rewelacyjnym rozmówcą… i próbował ( jak na załączonym zdjęciu) być również modelem… uważam, że na medal – podsumowała.

Program będzie można obejrzeć dziś o 19:55 na antenie TVP HD.


Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska i Maciej Kurzajewski

Natalia Kukulska i Maciej Kurzajewski

Natalia Kukulska w programie

Natalia Kukulska w programie "Śmietanka towarzyska"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×