Natalia Kukulska powiedziała za dużo. Szybko pożałowała swojej szczerości

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska popełniła wiele błędów. Mimo tego, że chroni swoją prywatność jak tylko może, nie zawsze jej się to udaje. Musiała ustalić swoje priorytety.

Natalia Kukulska zadebiutowała dorosłym albumem w 1996 roku. Wcześniej wydała jednak trzy dziecięce płyty. 45-latka jest idealnym przykładem na to, że można połączyć karierę z życiem prywatnym. Jest szczęśliwą matką trojga dzieci: jednego chłopca i dwóch dziewczynek. Artystka próbuje chronić prywatność swoich pociech, jednak nie zawsze jej się udaje. Opowiedziała o swoich błędach…

Natalia Kukulska od ponad dwóch dekad jest żoną perkusisty – Michała Dąbrówki. Urodziła troje dzieci: Jana, Anię i Laurę. Najmłodsza dziewczynka ma 4 lata. Piosenkarka nauczona doświadczeniem, jak na razie nie pokazuje twarzy córeczki. W ostatnim wywiadzie dla magazynu Viva, gdzie wraz z 16-letnią córką pojawiły się na okładce, opowiedziała o tym, dlaczego nie publikuje zdjęć najmłodszej:

Chroniłam dzieci w wieku, który był dla nich dość niewygodny. Jeździły np. komunikacją miejską, a nie chciałam, by były rozpoznawalne. Ukrywałam do pewnego momentu wizerunek Ani, teraz robię tak z ochroną wizerunku małej Laury.

Natalia Kukulska w przeszłości popełniła błąd

Natalia Kukulska w tym samym wywiadzie zdradziła, że zdarzało jej się w przeszłości jednak zagalopować. Zbyt późno zauważyła, że jej rozmówca wypełnia swój zawód, a nie pyta ją z czystego zainteresowania:

Zauważyłam, że jak bardzo dziennikarz nie byłby miły, dla mnie to jednak on spełnia swoją rolę, wykonuje swój zawód. Jestem osobą bardzo otwartą, ale to nie znaczy, że powinnam mu publicznie opowiadać o wszystkich sekretach. Jako młoda dziewczyna miałam kilka takich oparzeń, bo powiedziałam za dużo. Później zobaczyłam, o co za dużo. Musiałam sobie zadać pytanie, co jest moim priorytetem? Moim priorytetem było to, żeby ludzie zauważali to, co robię. Żebym mogła z tym, co robię muzycznie, dotrzeć do ludzi. Na pewno nikt nie idzie na koncert z powodu jakiejś historii z życia prywatnego opisanego w gazecie – opowiada z przekonaniem.

Inne gwiazdy powinny brać z niej przykład?


Natalia Kukulska z córeczką Laurą

Natalia Kukulska z córeczką Laurą

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka w sesji dla magazynu Viva! fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka w sesji dla magazynu Viva! fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska z córkami

Natalia Kukulska z córkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×