Niesamowita historia. Po latach ujawniono jak Natalia Kukulska pomagała rodzinie ofiary katastrofy smoleńskiej

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska wspierała Krzysztofa Wasitę po śmierci żony

Mało kto wie tak dobrze jak Natalia Kukulska co oznacza utrata ukochanej osoby w tragicznym wypadku. Anna Jantar zginęła w katastrofie samolotu, który nie zdołał wylądować na polskim lotnisku. Artystka była wtedy dziewczynką, nie rozumiała co się dzieje, a śmierć matki przepracowywała przez długie lata i wie, że nigdy tak naprawdę nie pogodzi się z nią do końca. Nic więc dziwnego, że gdy 10 kwietnia 2010 roku usłyszała o katastrofie smoleńskiej, natychmiast chwyciła za telefon. Na pokładzie była żona gitarzysty i menadżera gwiazd, Krzysztofa Wasity.

Ich miłość była niemal legendarna, związek uchodził za idealny. Wasita wyznał w jednym z wywiadów, że zdobył ją, bo w żartach oświadczył się w zupełnie absurdalny sposób:

Założyłem jej na palec pierścionek ze szczypiorku, który zrobiłem z kanapek z cateringu. Potem nagle wybuchło między nami – wspomina.

Po śmierci żony kompletnie się załamał. Najgorzej przyjęła to jednak czteroletnia wtedy Hania, córeczka, oczko w głowie ojca i pięknej mamy. W programie W milczeniu Wasita przywołał wstrząsające wspomnienia:

Musiałem ją trzymać, bo tłukła główką w oparcie łóżka, to był dramat – wyznał Wasita w dokumencie Ewy Ewart.

To właśnie Natalia pomagała muzykowi uporać się z traumą dziecka i ciężkimi chwilami po śmierci Katarzyny Doraczyńskiej, która była zastępcą dyrektora gabinetu Kancelarii Prezydenta RP. Z własnych doświadczeń i trudnych wspomnień utkała sieć rad, które podsuwała przyjacielowi by pomóc mu przeprowadzić córkę przez stratę, która będzie bolała do końca życia.

Kukulska jest nie tylko wybitną artystką, ale również niesamowitym człowiekiem.

Dorota Szelągowska rozpoczęła imprezowy sezon tarasowy! Baluje z Natalią Kukulską! A podobno są ze sobą skłócone…

Natalia Kukulska w odlotowej stylizacji z lat 80.! Istny szał niebieskich ciał!

Kolejna polska gwiazda jest W CIĄŻY! Natalia Kukulska zapomniała się w „Dzień Dobry TVN” i wyjawiła sekret koleżanki po fachu!


Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN

Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×