Natalia Kukulska pochwaliła się synem. Jan wyrasta na przystojniaka, a fani nie mają wątpliwości, że 22-latek to skóra zdjęta ze znanej mamy

Kukulska pokazała syna

Kukulska pokazała syna

Natalia Kukulska postanowiła pochwalić się synem. Dumna mama pokazała kilka kadrów z 22-letnim Janem. Fani nie mają wątpliwości, że jest do niej bardzo podobny.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka poznali się w 1997 roku przy okazji powstawania płyty Puls. Po latach wspominają, że niemal od razu między nimi zaiskrzyło, ale uczucie wybuchło nieco później, bo dopiero w trakcie ich wyjazdu do USA.

To było lato 1999 roku, mieliśmy za sobą dwa lata znajomości i trzy trasy. Lipiec na wschodnim wybrzeżu USA był strasznie gorący. Podejmowaliśmy próby zwiedzania, spacerów, ale po kilku metrach wracaliśmy do hotelu – wspominał w wywiadzie Dąbrówka.

Przyszłych małżonków połączyły niekończące się rozmowy nad basenem, który był idealnym miejscem spędzania czasu podczas trwających wówczas upałów.

Nie dało się oddychać, spędzaliśmy czas nad basenem. Mieliśmy okazję dobrze się poznać. Nas z Michałem zaczęło coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem. To było bardzo silne – mówiła artystka.

Zarówno Michał, jak i Natalia twierdzą, że do dziś nic się nie zmieniło i niezmiennie czuja do siebie miętę. Ślub wzięli 12 lutego 2000 roku. Niedługo potem na świat przyszedł ich syn Jan. Po pięciu latach od jego narodzin Ania, a w styczniu 2017 roku Laura.

Tym razem dumna mama pochwaliła się w sieci synem. Co opublikowała?

Natalia Kukulska pochwaliła się synem. Jak wygląda Jan Dąbrówka?

Starsze dzieci wokalistki już teraz wykazują zainteresowanie muzyką. Jan Dąbrówka podtrzymuje rodzinne tradycje i idąc w ślady swojego dziadka, Jarosława Kukulskiego, chce zająć się komponowaniem muzyki. Na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy. Trzy lata temu zadebiutował piosenką Nie chcemy się bać. Swoje pierwsze autorskie kompozycje umieścił na krążku, który udało mu się wydać razem z przyjacielem.

W sobotę Kukulska zdecydowała się na małą prywatę w mediach społecznościowych. Wokalistka pokazała syna, który obchodził ostatnio 22. urodziny na serii różnych zdjęć. Pod kadrami, które udostępniła w mediach społecznościowych, dodała wzruszający wpis.

Mam jeszcze mniej oficjalne zdjęcia. Da się kochać ten chłopak! I zagra na bębnach, marimbie i pianie. Dobra. Dosyć tej promocji dzieci panowie i panie!  co zrobie jak ja bardziej z niego dumna niż rozumna! – napisała.

Pod postem pojawiło się sporo komplementów, a internauci nie mają wątpliwości, że Jan jest podobny do swojej znanej mamy. Podzielacie tę opinię?


Natalia Kukulska pochwaliła się synem

Natalia Kukulska pochwaliła się synem

Natalia Kukulska pochwaliła się synem

Natalia Kukulska pochwaliła się synem

Natalia Kukulska pochwaliła się synem

Natalia Kukulska pochwaliła się synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×