Wzruszona Natalia Kukulska wspomina swoje ostatnie święta z ukochaną mamą. Miały swoją ulubioną kolędę

Anna Jantar, Natalia Kukulska

Anna Jantar, Natalia Kukulska

Natalia Kukulska przed samymi świętami Bożego Narodzenia wspomina swoich nieżyjących rodziców. Piosenkarka opowiedziała jak wyglądała jej ostatnia Gwiazdka, którą spędziła ze swoją sławną mamą, Anną Jantar. Co zapamiętała z tamtych lat?

Natalia Kukulska święta Bożego Narodzenia jak co roku spędzi z mężem Michałem oraz trójką ich wspólnych dzieci w swoim domu pod Warszawą. Niestety od lat przy stole wigilijnym Natalii, brakuje jej ukochanych rodziców – mamy, Anny Jantar, oraz taty, Jarosława Kukulskiego. Okres świąteczny zawsze napawa piosenkarkę refleksyjnym nastrojem oraz licznymi wspomnieniami z czasów młodości.

Natalia zawsze wspomina swoich rodziców, tęskni za nimi szalenie, a szczególnie za mamą, z którą spędziła tylko kilka lat swojego dzieciństwa. Gwiazda z tego okresu pamięta niewiele.

Ostatnie Boże Narodzenie z mamą Natalia spędziła w 1979 roku. Niestety zaraz po świętach, w marcu 1980 roku, Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej. Gwiazda leciała z Nowego Jorku do Warszawy samolotem Ił-62 Kopernik, który rozbił się tuż przed lądowaniem na warszawskim Okęciu. Podczas katastrofy lotniczej zginęło aż 87 pasażerów.

[wp_quiz id=”1075″]

Tego dnia na wracającą z USA mamę czekała na lotnisku 4-letnia wówczas Natalia Kukulska, którą na lotnisko zabrała babcia Halina Szmeterling. To była największa trauma dla matki Anny Jantar oraz malutkiej Natalii.

Natalia Kukulska wspomina ostatnie święta z Anną Jantar

Te okropne chwile piosenkarka pamięta do dziś. W okresie świątecznym wokalistka stara się jednak przywoływać bardziej miłe wspomnienia związane z Anną Jantar. Natalia opowiedziała jak wyglądały jej ostatnie święta z mamą.

Anna Jantar i Natalia Kukulska

Anna Jantar i Natalia KukulskaFot. Marek Karewicz / East News
Anna Jantar z corka Natalia Kukulska, 1976.

Ostatni raz wspólnie rozpakowałyśmy prezenty i ostatni raz śpiewała kolędy. Dlatego dziś, gdy słucham Lulajże Jezuniu zawsze towarzyszy mi wzruszenie. Wiem, że jest zawsze po mojej stronie. Myślę o niej jak o aniele, który stale się mną opiekuje – wyznała Natalia w Na Żywo.

Natalia Kukulska w 1979 roku była małą dziewczynką, jednak doskonale pamięta ślicznie ubraną choinkę oraz pomalowane na czerwono paznokcie swojej pięknej mamy.

W domu piosenkarki również stanęła widowiskowa choinka, są świąteczne pierniczki oraz rozpalony kominek. Duch rodziców Natalii jest w jej domu…

To bardzo wzruszające wspomnienia. 


Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Natalia Kukulska dla WOŚP przekazała obraz z Anną Jantar

Natalia Kukulska dla WOŚP przekazała obraz z Anną Jantar

Natalia Kukulska wspomina ojca

Natalia Kukulska wspomina ojca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×