Szukaj

Natalia Kukulska pokazuje więcej ciała niż zwykle i prosi o komplementy. A tych spadła na nią cała lawina

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie, na którym odsłoniła więcej ciała. Zrobiono je przy okazji 40. rocznicy śmierci jej mamy.
Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Zbliża się 40. rocznica śmierci Anny Jantar. Jej śpiew zna i kojarzy chyba każdy. Z tej okazji jej córka, Natalia Kukulska przygotowała sporo imprez, o których pisała na swoim koncie na Instagramie.

Z powodu pełnej rocznicy  planuje specjalny projekt poświęcony pamięci mamy. Ostatnio tragicznie zmarła artystka pojawiła się także na okładce magazynu Zwierciadło. I właśnie przy tej okazji zrobiono kilka zdjęć również samej Natalii. Jedną z tych fotografii postanowiła rozbudzić nieco znudzonych fanów na swoim profilu społecznościowym.

Anna Jantar: Zwierciadło uczciło 40. rocznicę śmierci gwiazdy

Anna Jantar to jedna z najważniejszych postaci polskiej muzyki rozrywkowej. Pomimo 40 lat od śmierci, jej przeboje wciąż są popularne, a sam wizerunek wokalistki dość często gości w mediach. W tym miesiącu Anna Jantar pojawiła się na okładce miesięcznika Zwierciadło i również w ten sposób uczczono pamięć o niej. Zapowiedź marcowego numeru na swoim Instagramie zamieściła jej córka. Gwiazda zdobyła się na piękne słowa, z którymi nie sposób się nie zgodzić:

40 lat po śmierci być atrakcją z pierwszych stron gazet. Zdobić swoim wizerunkiem okładkę… Wywoływać emocje muzyką, głosem, osobowością i historią. Ten typ tak ma. Moja mama Anna Jantar na okładce najnowszego numeru Zwierciadła. Dziękuję za pamięć – napisała wzruszona Natalia Kukulska na Instagramie.

Natalia Kukulska w odważnym zdjęciu na Instagramie

Dziś Natalia postanowiła po raz kolejny odnieść się do osoby jej mamy. Jednak przy tej okazji nie posłużyła się już jej zdjęciem, a wstawiła swoje, pochodzące z sesji dla magazynu Zwierciadło. To odskocznia od ostatnich dni, które artystka spędzała głównie w studio, ubrana w ciepłe kapcie.

Według niej trochę mogło powiać nudą, dlatego też postanowiła rozruszać swoich fanów i wrzuciła coś nietypowego dla niej. Zdjęcie, jak to przyznała, do wymuszania komplementów. Chociaż ostatecznie zwolniła obserwatorów z tego zadania to i tak spadła na nią lawina pochwał.

Ostatnio głównie kapcie. Studio. Mikrofon. Herbatka. Nuda na insta… Może chociaż jakaś ścianka? Ps. No dobra – zdjęcie z serii, jak mówi @aleksandraleksandrowna -„wymuszanie komplementów”. A tak serio – zwalniam Was z tego. Oceniam się na lekką blazę… ale dekolt rzadki jak na mnie. Post również  Ps. Zdjęcie znajduje się w ostatnim Zwierciadle, którego okładkę zdobi moja mama. Macie swój egzemplarz?

Fani prześcigali się w komplementach. Pisali, że Natalia jest „piękna”, „zjawiskowa”, „cudowna” i „coraz młodsza”.

  • Pięknie Pani wygląda, zdjęcie na dłużej zatrzymało moją uwagę.
  • Mam najnowszy numer” Zwierciadła”. Piękne zdjęcia Pani i Pani Mamy wewnątrz numeru. Fascynujący artykuł. Pozdrawiam.
  • Super fotka, a pani coraz młodsza.
  • Egzemplarz mamy, artykuł przeczytany od deski do deski, ślicznie pani wygląda elegancko i trochę drapieżnie – piszą internauci.


Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska w wyszczuplającej stylizacji

Natalia Kukulska w wyszczuplającej stylizacji

Anna Jantar na okładce magazynu Zwierciadło

Anna Jantar na okładce magazynu Zwierciadło

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×