Natalia Kukulska na początku małżeństwa miała trudne relacje z teściową. Jedna rzecz była dla niej szczególnie problematyczna

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska stworzyła z Michałem Dąbrówką wspaniałą relację. Małżonkowie od ponad dwóch dekad tworzą idealny związek. Wspaniałym wzorem są dla nich rodzice męża Natalii. Początki relacji wokalistki z jej teściową nie były jednak łatwe.

Natalia Kukulska od kilku dekad robi karierę w branży. Wokalistka podobnie jak jej zmarła mama związała swoją karierę ze sceną. Od najmłodszych lat jej żywiołem były występy. Ulubienicą fanów stała się w momencie gdy zaśpiewała piosenkę Puszek Okruszek. Urocza kilkulatka w ślicznych lokach z miejsc podbiła wszystkie serca. Od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Gwiazda regularnie wydaje kolejne płyty, a każda z nich spotyka się z uznaniem fanów.

Oprócz niebywałej scenicznej kariery Natalii udało się stworzyć wspaniałą rodzinę. Od ponad dwóch dekad jest żoną Michała Dąbrówki. Z perkusistą dzielą muzyczne pasje i wspólnie wychowują troje dzieci. Ich najstarszy syn Jan przyszedł na świat w 2000 roku. Ma on dwie młodsze siostry: Annę, która kilka dni temu skończyła 16 lat, oraz 4-letnią Laurę. Chociaż Natalia rzadko zdradza szczegóły rodzinnego życia, to w jednym z wywiadów opowiedziała o początkach relacji z teściową.

Natalia Kukulska o początkach relacji z teściową

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka stanowią zgodne małżeństwo i w kolorowej prasie próżno jest szukać skandali z ich udziałem. Wspaniałym wzorem dla nich są teściowie wokalistki, którzy właśnie obchodzili swoją 50. rocznicę ślubu. Janina i Jan Dąbrówkowie mogli w dniu swojego jubileuszu liczyć na wspaniałe niespodzianki od dzieci. Magazyn Rewia podaje, że zorganizowali oni dla nich kameralną uroczystość, a Natalia i Michał podarowali rodzicom w prezencie bilety na egzotyczną wycieczkę. Małżonkowie obchodzący swoje złote gody dostali również odznaczenia za swój staż.

Obecnie Natalia ma wspaniałe relacje zarówno z teściem, jak i z teściową. Początki jednak nie były dla niej proste. Gwiazda nie potrafiła powiedzieć do mamy swojego męża „mamo”. Nie można się jej dziwić, ponieważ jej mama Anna zginęła w katastrofie samolotu, gdy wokalistka miała zaledwie 4 lata.

Miałam z tym pewien problem. I to nie dlatego, że nie darzyłam uczuciem mamy Michała. To było dla mnie nowe, nieznane słowo… Ona bardzo czekała, aż się przełamię. I powoli, z pewnym wstydem, zaczęłam do niej tak mówić… – gwiazda zdradziła w rozmowie z Rewią.

W tym samym wywiadzie gwiazda wyznała, że teściowa jest dla niej prawdziwym wzorem i od lat ją podziwia.


Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka w Sztokholmie

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka w Sztokholmie

Natalia Kukulska i Anna Jantar na wspólnym zdjęciu

Natalia Kukulska i Anna Jantar na wspólnym zdjęciu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×