Młodzieńcza miłość Natalii Kukulskiej nie żyje. „Skończył bardzo marnie”. Gwiazda zdradziła, co się stało

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska w szczerym wyznaniu. Artystka po latach zdradziła, że jej były chłopak nie żyje. Jego śmierć była tragiczna. Gwiazda opowiedziała o szczegółach w jednym z wywiadów.

Natalia Kukulska od wielu dekad utrzymuje się na fali popularności. W ciągu swojej długoletniej kariery wylansowała niezliczoną ilość przebojów. Do jej największych hitów należą m.in. Wierność jest nudna czy Im więcej Ciebie, tym mniej. Do tej ostatniej tekst napisał jej były ukochany Ryszard Kunce. Natalia śpiewa na największych scenach w kraju, a także występowała poza jego granicami. Ostatniego sylwestra spędziła na Zanzibarze, gdzie dała charytatywny koncert.

Poza licznymi zobowiązaniami zawodowymi artystka znalazła czas na założenie rodziny. W 1990 roku poznała Michała Dąbrówkę, który dołączył do jej zespołu. Po dziesięciu latach para postanowiła sformalizować swój związek. Owocem ich miłości jest troje dzieci: 21-letni Jan, 16-letnia Anna oraz 5-letnia Laura. Piosenkarka wraz ze swoją rodziną mieszka pod Warszawą. By być bliżej męża i pociech stworzyła w swoim domu studio nagraniowe.

Natalia Kukulska o śmierci swojego byłego partnera

Natalia była gwiazdą jednego z ostatnich podcastów Żurnalisty. Artystka otworzyła się w rozmowie i cofnęła o kilkanaście lat, gdy chodziła jeszcze do szkoły. Nie ukrywała, że nie była łatwym dzieckiem. W tamtych czasach próbowała wpasować się w środowisko klasowych łobuzów:

Strasznie chciałam zaimponować środowisku szkolnemu, temu niegrzecznemu. To mi strasznie imponowało, że przyjęli mnie tacy koledzy, którzy nosili czerwone sznurówki. To jest niewiarygodne, ta Natalka… Ja się spotykałam z takimi ludźmi. Akceptacja mojej osoby w takim środowisku dawała mi poczucie takiego bycia „cool”.

Z biegiem czasu piosenkarka zauważyła, że kolegowanie się z takimi osobami, może być niebezpieczne:

To była bardzo duża pułapka i powiem szczerze, że miałam bardzo dużo szczęścia, że to się dobrze skończyło. Mogłam zabłądzić.

Po chwili jako przykład podała swojego byłego chłopaka, który wpadł w nieciekawe środowisko. Nie miał on w sobie na tyle siły i determinacji, by pozostawić grupę. To zakończyło się śmiercią:

Mój chłopak z podstawówki, nie ma go na tym świecie. Skończył bardzo marnie, bo były bardzo grube narkotyki, ostatecznie popełnił samobójstwo. Oczywiście to było wiele lat temu, jak on był moim chłopakiem, bo to była ostatnia klasa podstawówki. Byłam bardzo niepokorna i bardzo nie chciałam słuchać mojego taty, że to nie jest dobre towarzystwo. Byłam szalona. To było krótkie, ale intensywne.

Na koniec przyznała, że nie byłaby zdziwiona, gdyby los sprawił, że jej pociechy także będą chciały przebywać w takim środowisku:

Jeżeli miałabym podobne problemy z dziećmi, jeżeli byłby rewanż, to mi się należy.

Całą rozmowę Natalii Kukulskiej z Żurnalistą możecie odsłuchać poniżej.


Natalia Kukulska - córka Laura

Natalia Kukulska - córka Laura

Natalia Kukulska z córkami

Natalia Kukulska z córkami

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka w sesji dla magazynu Viva! fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka w sesji dla magazynu Viva! fot. Marta Wojtal

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×