Natalia Kukulska wraca do tematu konfliktu z bratem. Po latach zdradziła, dlaczego tak długo milczała. Opowiedziała też o zmianach w życiu Pikeja

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski

Natalia Kukulska nigdy nie ukrywała, że nie ma zbyt dobrego kontaktu z bratem. Przez wiele lat unikała tego tematu. W końcu postanowiła opowiedzieć więcej.

Natalia Kukulska, zanim rozpoczęła „dorosłą” karierę, nagrała trzy płyty dla dzieci. Kiedy miała 20 lat, przyszedł czas na pierwszy solowy album pt. Światło, który swoją premierę miał w 1996 roku. W ciągu długoletniej kariery wydała 11 albumów studyjnych. Nagrywa teledyski, koncertuje i świetnie się przy tym bawi. Udało jej się również znaleźć czas na to, by ułożyć swoje życie prywatne.

Natalia Kukulska o swoim bracie

Gwiazda od ponad dwóch dekad jest szczęśliwą żoną perkusisty Michała Dąbrówki. Owocem ich wspólnego życie jest troje dzieci: Jan, Ania oraz najmłodsza Laura. Nie zawsze jednak w życiu Kukulskiej było kolorowo. Jakiś czas temu głośno było o jej relacji z przyrodnim bratem – Pikejem. Nie jest tajemnicą, że rodzeństwo za sobą nie przepadało. Między nimi dochodziło do kłótni. Artystka przez długi czas niechętnie komentowała ich relacje:

Do tej pory reagowałam milczeniem i niech tak zostanie. To mnie już nie wkurza – zareagowała w wywiadzie dla Magla Towarzyskiego.

Natalia Kukulska o obecnej relacji z Pikejem

Pikej, czyli Piotr Kukulski, syn Jarosława Kukulskiego i Moniki Borys nigdy nie miał łatwego charakteru. Jego idolami są amerykańscy raperzy, a sposobem na pozyskanie szacunku – ferrari. Natalia wyznaje nieco inne wartości, przez co nigdy nie mogli się porozumieć. Od dawna namawiał ją, by razem stworzyli duet i nagrali wspólny utwór. Kukulska pozostała jednak nieugięta.

Artystka po wielu latach nabrała ogromnego dystansu do relacji z bratem. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak dla Oświeconych Hedonistów wspomniała o Piotrze:

Była kiedyś długa historia związana z moim bratem, która była dla mnie bardzo ciężka. Nie lubię do tego wracać, ale mówię o tym w kontekście, że ja wtedy nabrałam wody w usta i po prostu na tym wygrałam.

Gwiazda przyznaje, że nie chciała komentować sytuacji, bo każde jej słowo generowało kolejny artykuł. 45-latka przepracowała w sobie ten temat i opowiedziała, jakie stosunki ma teraz ze swoim bratem:

Mamy relacje bardzo poprawne. Nie są one jakieś bliskie, bo jego nawet w Polsce nie ma, ale bardzo chciałabym, żeby był szczęśliwy, żeby znalazł cel w życiu. Bardzo kibicuje mu, żeby tak się stało.

Przypomnijmy, co o relacji z Pikejem Natalia mówiła naszej reporterce.


All-ONS_1064054680-Piotr_Kukulski_Natalia_Kukulska

05-09-2020 Warszawa Aleja Gwiazd w Opolu fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Komentarze

 • Gość pisze:

  Natalia pra uje samana siebie. Osiąga sukcesy. Ma rodzinę kochająca. Nie szuka szczęścia Ok. Brawo Natalia..

 • Klara pisze:

  Nie lubię jej za jej obsesyjna chciwosc

 • Gosc pisze:

  Nie lubię jej pazerności wszystko chciała odziedziczyc

  • Gość pisze:

   a co się stało z fundacją Anny kantary wstrzymała?

  • Sta pisze:

   Oczywiście, racja. Monika Borys wdala się w życie ojca Natalii, a potem odeszła, Natalii wręcz nienawidziła. Ojciec był ślepy, dobrze, że babcia zajęła się wnuczka.

 • GośćHali pisze:

  Natalia jest inteligentna, zdolna i sama na wszystko zapracowała!.. Jak się ubiera to jej SPRAWA. KOBIETA Z KLASĄ nie jest lalka barbi!!
  Życzę wszystkiego dobrego dla niej i jej rodziny!

 • Gość pisze:

  Bardzo szanuję Natalię za twórczość, talent, urodę a przede wszystkim za Rodzinę którą stworzyła. Jest moja idolką od najmłodszych lat. Życzę Jej wszystkiego najlepszego.

  • GośćPiosenkarzbezukladow pisze:

   Jaka uroda??? Twórczość??? Gdyby nie słynna mamusia i tata z układami skończyła by tak samo jak młody Olbrychski, Martyniuk

 • Fanka pisze:

  Co za durne komentarze. Nie wiem czym zajmuje się pan Piotr, ale Natalia sama zapracowała na swój obecny sukces ciężką pracą. Potępiam krytykantów. Zróbcie coś pożytecznego a potem się porównujcie z nią. Póki co to zieje nienawiścią z tych komentarzy. Jakież to POLSKIE

  • Gość pisze:

   Zgadzam się w 100 %, ludzie jesteście bezlitośni . Wspaniała z Natalii artystka i sama na wszystko zapracowała , napewno tata pomógł , ale za nią nie zaśpiewał . Zrzera Was zazdrość .
   Życzę powodzenia i dalszych sukcesów dla Natalii. Pozdrawiam wszystkich o czystym sercu

 • Gość pisze:

  Co za durne komentarze. Nie wiem czym zajmuje się pan Piotr, ale Natalia sama zapracowała na swój obecny sukces ciężką pracą. Potępiam krytykantów. Zróbcie coś pożytecznego a potem się porównujcie z nią. Póki co to zieje nienawiścią z tych komentarzy. Jakież to POLSKIE

 • Gośćx pisze:

  Pikey to kopia ojca Kukulskiego a w tych okularach to istny ojciec w młodości 👍
  Natomiast Natalia to taka mieszana bo czysta matka Anna to nie jest i ogólnie to jej nie lubię.. Cawniakuje!!

 • Gość pisze:

  Bardzo fajna kobieta,wspaniala matka ,zona i artysta.Natomiast jej brat nic nie osiagnal.

 • GośćAlicja pisze:

  Natalia w tej fryzurze wygląda okropnie,brat przystojny👍

 • Gość Felixa pisze:

  Kukulska od dziecka promowana przez wszystkich. Rysy semickie po matce Szmeterling, zdolności specjalnie nie dostrzegam. Piotr Kukulski odziedziczył urodę i kasę po ojcu, brak osiągnięć. Oboje bazują na sławie i dorobku rodziców, zresztą nie tylko oni.

 • Gośćsowa pisze:

  Jedynie co może zarzucić swojemu bratu,(👍) to to, że nie jest koszerny i jest lepszy od niej 😏

 • Gość pisze:

  No i co z tego. Lepiej że mają poprawne czyli żadne kontakty niż by mieli się publicznie kłócić.

 • Gość pisze:

  Ona jest OK

 • Znalismy pisze:

  Bardzo podobny do swojego taty

 • Gośćmagda m pisze:

  Natalia nie jestzlym człowiekiem tylko trochę rozpieszczona przez swojego tatę a sławę ma dzięki rodzicom

  • Gość pisze:

   I te trzy płyty z okresu dzieciństwa można było słuchać. A potem wielkie wycie.

  • Ajsa pisze:

   Jakie glupoty Sama na sukces zapracowala Owszem rodzice ja wyksztalcili czyli ojciec ale nikt za nia nie pracowal w branzy muzycznej

  • Gość Elwira pisze:

   Natalia to bardzo zdolna kobieta i dlatego wciąż jest w branży. Innym też ktoś pomaga ale bez talentu i pracy ni to nie da.

 • Lolo pisze:

  Natalia jest bardzo uczuciową, to ten przyrodni brat z innej bajki, na pewno nie łączy ich więż, ale tylko geny, to zbyt mało, aby zaprzyjaźnić się
  Z innej Matki Brat? I Kurcze to nie to samo, tak trudno zrozumieć? Brak więźni to jest duży problem

 • Ktoś pisze:

  Kobieta z klasą

 • Gość 21 pisze:

  Negatywnie piszę taka osoba – która sama nic nie osiągnęła i zazdrość ja pożera od wewnątrz.