Gwiazdy masowo komentują zdjęcie Rusin z Adele. Natalia Kukulska inaczej wyobrażała sobie finał ich spotkania

Natalia Kukulska komentuje zdjęcie Kingi Rusin

Natalia Kukulska komentuje zdjęcie Kingi Rusin

Natalia Kukulska z entuzjazmem zareagowała na zdjęcie Kingi Rusin z Adele. Wydaje się, że wyraziła uczucia wielu fanów piosenkarki. Co napisała?

Natalia Kukulska zachwyciła się zdjęciem, które opublikowała na swoim Instagramie Kinga Rusin. Dziennikarka pozuje z Adele, na ekskluzywnym zdjęciu. Nie ma takiego nikt inny z całej imprezy po Oscarach, która odbyła się o Jaya-Z i Beyonce.

Natalia Kukulska o zdjęciu Kingi Rusin z Adele. Co napisała?

Kinga Rusin pojawiła się na 92. ceremonii wręczenia Oscarów jako fanka kina i skorzystała ze wszystkich przywilejów, jakie przysługują uczestnikom gali. Wzięła udział w bardzo elitarnym afterparty u Beyonce i Jaya-Z. Niewiele osób dostało zaproszenie na imprezę, bo zaledwie 200 osób.

Dziennikarka relacjonowała, jak została wpuszczona specjalnie na te okazję przygotowanym wejściem, do którego prowadziła uliczka, zablokowana specjalnie na tę okazję. Opowiedziała, że zaproponowano jej kapcie, z czego zrezygnowała, a potem, wraz z gwiazdami oddała się zabawie.

Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! – napisała Kinga Rusin.

Porozmawiała z Rihanną, z Beyonce, z Bradleyem Cooperem, a z Jay-Z nauczył ją układu tanecznego. Największym hitem było jednak zdjęcie z  Adele. Nie ma innej fotografii brytyjskiej gwiazdy z tego wydarzenia. Od momentu, kiedy Kinga je opublikowała, w sieci nastało szaleństwo.

View this post on Instagram

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej,  klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa…???? Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Daddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, takie zwykłe przyjęcie ????. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬…

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Fotografia jest masowo udostępniana przez fanów Adele, a Kinga Rusin ma swój czas w sieci. Także w Polsce publikacja nie przeszła bez echa. Komentują je fani dziennikarki, ale też gwiazdy.

Natalia Kukulska zwierzyła się w komentarzu, że inaczej wyobrażała sobie finał opowieści Kingi Rusin. Myślała, że jest to tylko sen, a gwiazda spuentuje wpis, że się obudziła i czar prysną. Jednocześnie jednak bardzo się ucieszyła i pewnie pozazdrościła fotografii z Adele. Któż by nie chciał takiego ekskluzywnego zdjęcia.

Czekałam tylko na puentę – „ i obudziła mnie stewardessa przerywając kulminacje imprezy”, czaaaaddddd!!! – napisała.

Jak komentują inni obserwujący?

  • A ja znam Kingę co zna tych ludzi – Sonia Bohosiewicz.
  • Super – Anna Lewandowska.
  • Brzmi jak piękny sen.
  • No zazdraszczam pozytywnie – piszą.

Mamy wrażenie, że ta publikacja może się stać viralem.


Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Natalia Kukulska skomentowała zdjęcie Kingi Rusin

Natalia Kukulska skomentowała zdjęcie Kingi Rusin

Kinga Rusin z Adele – zdjęcie gwiazd zdominowało profil Adele

Kinga Rusin z Adele – zdjęcie gwiazd zdominowało profil Adele

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×