Natalia Kukulska i jej dawna macocha zerwały kontakt wiele lat temu! Jak obecnie wygląda ich relacja?

Natalia Kukulska i Monika Borys pogodzą się?

Natalia Kukulska i Monika Borys pogodzą się?

Natalia Kukulska nadal jest w chłodnych relacjach z drugą żoną jej ojca. Dowodem na to jest ostatnie zachowanie Moniki Borys. Zobacz, co takiego zrobiła. 

Natalia Kukulska zorganizowała niedawno koncert, w którym upamiętniła twórczość Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Chociaż podczas wydarzenia nie zabrakło przyrodniego brata artystki Piotra Kukulskiego, z którym niedawno się pogodziła, jak informuje tygodnik Na żywo – jego mama  się na nim nie pojawiła. Mowa o Monice Borys, drugiej żonie Jarosława, która także przez długi czas była piosenkarką.

Nieobecność Moniki może jedynie fakt, że między Natalią a żoną jej taty od ponad 20 lat są bardzo chłodne relacje. A konkretniej od czasu, w którym gwiazda była dorastającą nastolatką. To właśnie wtedy mieszkała z tatą, jego nową żoną i małym Piotrem. W domu nie czuła się dobrze na tyle, że uciekała do babci, u której regularnie spędzała nawet po kilka godzin dziennie:

Miałam 12 czy 13 lat i babcia kupiła sobie mieszkanie na Mokotowie. Ja mieszkałam na skrajny Żoliborzu, ale jeździłam do niej tramwajami codziennie godzinę w jedną stronę – przyznawała Kukulska w jednym z wywiadów.

Małżeństwo Borys i Kukulskiego rozpadło się w 2003 roku. Od tego momentu Monika z artystki, zamieniła się w deweloperkę i zbudowała kilka domów w stolicy.

Ciekawe, czy kiedyś paniom uda się pogodzić.

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej jak typowy Polak na wakacjach. Z trudem rozpoznaliśmy w nim dziecko wielkiej gwiazdy

Zobacz: Natalia Kukulska uchwyciła dzieci na wspólnym zdjęciu w najlepszym możliwym momencie! Ułamek sekundy później byłoby po wszystkim!

Zobacz: Natalia Kukulska pokazała poruszające zdjęcie taty z jej synem! Z publikacją czekała aż do północy! Dlaczego?


Monika Borys
Natalia Kukulska - pokaz kolekcji MMC 2019

Natalia Kukulska - pokaz kolekcji MMC 2019

Natalia Kukulska z mężem wspiera projekt Anity Lipnickiej

Natalia Kukulska z mężem wspiera projekt Anity Lipnickiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×