Szukaj

TVN tego nie pokazał, a szkoda. Natalia Kukulska ujawniła kulisy Fryderyków 2019! Było ciekawie!

Natalia Kukulska, Fryderyki 2019

Natalia Kukulska, Fryderyki 2019

Natalia Kukulska dostała Fryderyka 2019

Natalia Kukulska ujawniła, czego TVN nie pokazał podczas transmisji z ceremonii wręczenia Fryderyków 2019. Gdy gwiazda odbierała pierwsze w swojej karierze „polskie Grammy”, TVN wyświetlał serię reklam.

Czas antenowy jest nieubłagany, o czym doskonale przekonali się Natalia Kukulska i jej fani. Podczas ponad dwugodzinnej transmisji z gali Fryderyki 2019 mogliśmy oglądać wręczenie statuetek laureatom w większości kategorii. Okazuje się jednak, że w trakcie przerw na reklamy, gala była kontynuowana.

Gdy w TVN-ie mogliśmy oglądać kampanie promocyjne pasty do zębów czy masła fit, w katowickiej hali ogłaszano zwycięzców Fryderyków w kilku kategoriach, jedną z nich była Album Roku Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa, w której triumfowali Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski za płytę Szukaj w snach.

Gwiazda swoim wielkim sukcesem pochwaliła się na Instagramie. W zabawnym opisie nawiązała do ekskluzywności umieszczonego przez nią materiału – chwilę triumfu Natalii mogli zobaczyć „tylko” obecni na gali artyści i zebrana na miejscu publiczność:

Tego nie zobaczysz w telewizji!!! Mareczku @marek_napiorkowski melduję wykonanie zadania. Mamy Fryderyka za nasz album „ Szukaj w snach”.

Dodajmy, że jest to pierwszy Fryderyk w dorobku gwiazdy, która do „polskiego Grammy” nominowana była aż 13 razy!

Gratulujemy!

Fryderyki 2019. Gwiazdy w spektakularnych kreacjach na gali: Michał Szpak, Natalia Kukulska, Roksana Węgiel

Reni Jusis zrobiła dym na Fryderykach 2019! Porwała do tańca Edytę Górniak i Kayah, a potem wypaliła, o co nie zadbali organizatorzy!

Natalia Kukulska jak słodka różowa landrynka na gali Fryderyków! Skąd ona wzięła ten szałowy komplecik?


Natalia Kukulska – Fryderyki 2019

Natalia Kukulska – Fryderyki 2019

Natalia Kukulska – Fryderyki 2019

Natalia Kukulska – Fryderyki 2019

Natalia Kukulska – Fryderyki 2019

Natalia Kukulska – Fryderyki 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×