Szukaj

Natalia Kukulska podzieliła się zdjęciem z Laurą. Komentarz jest zbędny. Tak wygląda miłość córki i matki

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska na Instagramie dodała nowe, urocze zdjęcie z córką. Internauci są oczarowani widokiem. Jak komentują wpis? 

Nawet w dobie pandemii koronawirusa Natalia Kukulska nie może narzekać na brak pracy. Jak donosił jakiś czas temu informator Na żywo, piosenkarka przyjęła propozycję Telewizji Polskiej, by stworzyć film i serial o mamie, Annie Jantar. Podobno właśnie trwają wstępne rozmowy:

Dała się przekonać do tego, by Telewizja Polska wyprodukowała film i serial o jej mamie, Annie Jantar. Propozycja padła podczas powstawania filmu Zenek, w którym wykorzystano piosenkę Papierowy księżyc Jarosława Kukulskiego. Natalia musiała wyrazić na to zgodę i razem z bratem Piotrem, który również jest spadkobiercą praw autorskich, podpisała stosowną umowę. Na razie trwają wstępne rozmowy — mówi osoba z otoczenia gwiazdy.

Tygodnik podawał też, że to Kukulska ma wcielić się w główną bohaterkę.

Natalia Kukulska dodała nowe zdjęcie z córką

Natalia nie odniosła się do tych doniesień. Zamiast tego skupia się na życiu rodzinnym, czego dowodem może być nowy post, jaki udostępniła w social mediach. Piosenkarka na Instagramie opublikowała czarno-białe zdjęcie. Tuli się do najmłodszej córki, trzyletniej Laury. Widać, że między nimi istnieje bardzo silna więź:

No words needed. Tak uniwersalnie wiadomo o co chodzi w tym zdjęciu, że aż po angielsku skomentowałam, że nie skomentuję.

Wpis zachwyca internautów. W komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem mamy i córki:

  • Przepiękne, wzruszające i pełnie miłości zdjęcie. Gratulacje dla fotografa.
  • Miłość czystej postaci. Piękne zdjęcie. Najsłodszy pocałunek. Cudownie.
  • Pomyślałam w pierwszej chwili, że to Pola Negri.

Też dostrzegacie to podobieństwo?

Natalia Kukulska: dzieci

Natalia dwadzieścia lat temu wyszła za mąż za perkusistę, Michała Dąbrówkę. Mają troje dzieci: syna Jana i dwie córki Annę i Laurę. Mieszkają w domu w Komorowie pod Warszawą, w którym zlokalizowane jest również studio nagraniowe.


Natalia Kukulska z córką

Natalia Kukulska z córką

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka z córką Laurą

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka z córką Laurą

Natalia Kukulska w Ameryce

Natalia Kukulska w Ameryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×