Szukaj

Natalia Kukulska o występie córki na koncercie pamięci Anny Jantar. Tak widzi jej muzyczną karierę

Już w maju odbędzie się wielki koncert Życia mała garść poświęcony pamięci rodziców Natalii Kukulskiej. Na warszawskim Torwarze wystąpi plejada gwiazd. Ostatnio pojawiły się plotki, że przeboje Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego w nowych aranżacjach ma zaśpiewać córka Kukulskiej – Ania Dąbrówka. Co na to sama artystka?

Anna Jantar i Jarosław Kukulski bez wątpienia należą do grona najsłynniejszych muzycznych par drugiej połowy XX wieku. Ich wielkie przeboje do dziś nuci cała polska, dlatego też Natalia Kukulska postanowiła sprawić słuchaczom wielką niespodziankę w postaci niezwykłego muzycznego widowiska. Piosenkarka zdecydowała się uczcić pamięć swoich rodziców koncertem na warszawskim Torwarze zatytułowanym Życia mała garść.

W drugiej edycji wydarzenia, które po siedmioletniej przerwie odbędzie się 26 maja, udział weźmie plejada gwiazd, takich jak: Kayah, Daria Zawiałow, Kuba Badach, Igor Hrbut, Marek Piekarczyk, Katarzyna Groniec oraz  Marek Rybarczyk. Za oprawę muzyczną odpowiada Adam Sztaba, natomiast Natalia zajęła się doborem artystów oraz piosenek. Ciekawostką jest jednak fakt, że na scenie nie zobaczymy Kukulskiej śpiewającej przeboje skomponowane przez jej rodziców.

Od pewnego czasu w mediach pojawiły się plotki, że dla warszawskiej publiczności zaśpiewać ma nastoletnia córka gwiazdy – Ania Dąbrówka. Ile prawdy jest w tych doniesieniach? Natalia oficjalnie zabrała głos w sprawie. Laureatka tegorocznego Fryderyka ucięła wszystkie spekulacje podczas ostatniego wywiadu dla Dzień Dobry TVN:

Nie mam pojęcia, skąd wzięły się informacje, że moja córka ma wystąpić na tym koncercie. Nie wiem skąd ludzie biorą się te cuda. Moja córka rzeczywiście śpiewa, próbuje, ale nie wiem czy chciałaby wiązać z tym przyszłość.

Mamy nadzieję, że komentarz Natalii raz na zawsze uciszy plotki i pozwoli jej spokojnie przygotowywać widowisko muzyczne, na które bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Piosenka w wykonaniu córki Natalii Kukulskiej:

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej to już dojrzały mężczyzna! Jan Dąbrówka zapuścił bujną brodę. Co za przystojniak!

Zobacz: Natalia Kukulska oficjalnie o swojej relacji z Pikejem! Tylko nam zdradziła, czy nagrywają wspólny utwór [WIDEO]

Zobacz: Sensacja! Natalia Kukulska była o krok od alkoholizmu! Gwiazda pierwszy raz opowiedziała o swoich problemach


Czy uważasz, że Natalia Kukulska jest podobna do swojej matki – Anny Jantar?

×