Szukaj

Natalia Kukulska pokazała się bez makijażu! Jest też odświeżona fryzura

Natalia Kukulska bez makijażu i z nową fryzurą. Gwiazda, nawet w domowym zaciszu, wygląda jak 20-latka. Aż ciężko uwierzyć, że niedawno świętowała 43 urodziny.
Natalia Kukulska metamorfoza

Natalia Kukulska metamorfoza

Natalia Kukulska zmienia się jak kameleon. Gwiazda, w trakcie swojej długoletniej kariery, przeszła szereg metamorfoz. Jedna z najpiękniejszych piosenkarek w kraju lansowała trendy na długie, proste, kręcone, blond czy czarne włosy. Ostatnio na głowie artystki mogliśmy podziwiać imponujące afro, które idealnie wpisało się w styl jej najnowszych przebojów. Czy teraz przyszła pora na kolejną metamorfozę?

Zobacz: Natalia Kukulska na złość wszystkim przefarbowała się na blond! Widzieliście, że taka z niej buntowniczka?

W sobotę Natalia opublikowała zdjęcie, pod którym zamieściła życzenia z okazji urodzin swojej serdecznej przyjaciółki, znanej projektantki, Violi Śpiechowicz.

Gamońku, Ty wiesz!!! Niech oni też wią… gdy Twoja przyjaciółka nie lubi gdy śpiewa jej się sto lat, można ją tylko wydusić bo jest za co!!! – napisała Natalia.

Panie przyjaźnią się od lat. To właśnie Viola jest matką chrzestną Ani Dąbrówki, starszej córki Kukulskiej:

Viola jest cudowną matką chrzestną mojej córki, ale we wspaniały sposób pochodzi do wszystkich moich dzieci. Spędziłyśmy ze sobą mnóstwo wspólnych wakacji. Fantastyczne jest to, że udaje się nam tę przyjaźń kontynuować, że nie jest to tylko “przyjaźń” od imprezy do imprezy, tylko my naprawdę często ze sobą rozmawiamy, spotykamy się, żeby pobyć– wyznała Natalia w rozmowie z Jastrząb Post.

W komentarzach pod urodzinowym wpisem pojawiło się mnóstwo życzeń pod adresem solenizantki, do których nasza redakcja również się dołącza. Uwagę internautów przykuło jednak coś jeszcze. Na zdjęciu możemy podziwiać Natalię Kukulską bez makijażu i z grzywką. Pozwala to przypuszczać, że piosenkarka przeszła kolejną metamorfozę, a w zasadzie wróciła do uczesania, które towarzyszyło jej przez większość kariery.

A może Natalia opublikowała stare zdjęcie, jakich z pewnością ma wiele w domowym archiwum?

Zobacz: Natalia Kukulska uchwyciła dzieci na wspólnym zdjęciu w najlepszym możliwym momencie! Ułamek sekundy później byłoby po wszystkim!


Natalia Kukulska bez makijażu i z grzywką uczciła urodziny Violi Śpiechowicz

Natalia Kukulska bez makijażu i z grzywką uczciła urodziny Violi Śpiechowicz

Natalia Kukulska bez makijażu

Natalia Kukulska bez makijażu

Natalia Kukulska karmi piersią córeczkę na planie teledysku

Natalia Kukulska karmi piersią córeczkę na planie teledysku

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×