Szukaj

Natalia Kukulska opublikowała wzruszający wpis, w którym uczciła pamięć zmarłego ojca. Słowa chwytają za serce

Natalia Kukulska wspomniała zmarłego ojca Jarosława Kukulskiego. W rocznicę śmierci, na swoim Instagramie, opublikowała wzruszający wpis, który zawiera niepublikowane dotąd zdjęcia. 
Natalia Kukulska uczciła pamięć ojca

Natalia Kukulska uczciła pamięć ojca

Natalia Kukulska, to jedna z popularniejszych polskich piosenkarek. Ze sceną muzyczną związana jest od najmłodszych lat. Debiutowała na niej jako 10-latka i już od tego momentu poważnie skupiła się na tworzeniu i muzyce. Dowodem może być fakt, że gwieździe w okresie dziecięcym udało się wydać trzy płyty, na którym znajdowały się utwory skierowane do rówieśników piosenkarki.

Zobacz: Natalia Kukulska planuje drugi ślub. Co na to Michał Dąbrówka?

Natalia Kukulska uczciła pamięć o ojcu. W jaki sposób?

Kukulska miłość do muzyki ma w genach. Pochodzi z rodziny artystów. Jej mama Anna Jantar była słynną piosenkarką, tata Jarosław Kukulski – kompozytorem. 13 września minęło 9 lat od momentu, w którym gwiazda pożegnała ojca. Z tego powodu na swoim Instagramie umieściła wzruszający wpis.

W sieci opublikowała archiwalne zdjęcia z tatą: na jednym jest małą dziewczynką, która pozuje u boku ojca, na drugim tańczy z Jarosławem Kukulskim. W opisie zdradziła emocje, które towarzyszą jej zawsze 13 września. Przyznała, że ta noc, która miała miejsce przed laty, mogłaby nie istnieć.

„Zatańczymy razem jeszcze raz, Tylko na palcach by nie zbudzić dnia, Na przekór nocy i tym co rano chcą wstać, Taniec dla bezsennych”. Ta noc 9 lat temu mogłaby nie istnieć. 13 września 2010 roku to czas do którego trudno mi wracać. Dziś jest pełnia. Jakby na przekór tej pustce…

Zobacz: Natalia Kukulska nawet w domowych pieleszach wygląda jak gwiazda! Najlepsze są jej kapcie

Dodajmy, że Jarosław Kukulski odszedł po długoletniej walce. Cierpiał na tętniaka aorty brzusznej. Ratunkiem miała być operacja, którą przeszedł w jednej z klinik w Norymberdze. Niestety mężczyzna zmarł cztery miesiące później. Kompozytor został pochowany w rodzinnym grobowcu.  Spoczął obok pierwszej żony Anny Jantar.

Zobacz: Natalia Kukulska ma siwe włosy! W takiej fryzurze raczej nie wygląda na swoje lata

 


Natalia Kulska wspomina Jarosława Kukulskiego

Natalia Kulska wspomina Jarosława Kukulskiego

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z ojcem

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z ojcem

Natalia Kukulska wspomina Jarosława Kukulskiego

Natalia Kukulska wspomina Jarosława Kukulskiego

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×