Szukaj

Natalia Klimas pokazała spory już ciążowy brzuszek i zdradziła płeć dziecka!

Natalia Klimas jest w ciąży

Natalia Klimas jest w ciąży

Natalia Klimas nie dość, że pokazała imponujący, ciążowy brzuszek, to przy okazji zdradziła płeć swojego nienarodzonego jeszcze dziecka! Chłopca, czy dziewczynkę, kogo urodzi gwiazda?

Natalia Klimas zdecydowanie nie należy do pierwszoligowych gwiazd polskiego show-biznesu. Dzięki temu nie musi martwić się natrętnymi paparazzi czającymi się za rogiem, czy nie zawsze przychylnymi mediami. O jej życiu prywatnym wiemy naprawdę niewiele, a wszelkie istotne wydarzenia na jaw wychodzą już po fakcie.

Było tak na przykład w zeszłym roku, kiedy to w czerwcu niespodziewanie złożyła przysięgę małżeńską ukochanemu na ślubnym kobiercu. Natalia z Mikołajem poznali się bowiem dwa lata temu, dzięki wspólnym znajomym: Piotrowi Kraśko i Karolinie Ferenstein-Kraśko. Nie zamierzali długo czekać z kolejną poważną decyzją i już dziewięć miesięcy po ślubie, gwiazda poinformowała, że zostanie mamą.

Było to idealnym impulsem to zwiększenia zainteresowania swoją osobą. Od tamtej pory media i fani staranniej niż wcześniej śledzą jej Instagram i wyczekują pięknych zdjęć. A takich jest w ostatnim czasie niemało!

Wczoraj na przykład córka znanej projektantki pokazała jak duży obecnie jest jej brzuszek. Kobieta zapozowała na balkonie w lekkiej, zwiewnej, różowej sukience trzymając się za brzuch. Trzeba przyznać, że jest on już całkiem pokaźny, więc przyjście na świat jej pierwszego dziecka jest już bardzo blisko. Najistotniejszy jest jednak opis posta. Natalia zakomunikowała, że urodzi córeczkę!

No z jakiej to okazji, baba zaczyna kupować sobie wszystko w kolorze różowym? Będzie wymarzona córeczka!

Trzymamy mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Ciężarną gwiazdę spotkał koszmar na poczcie. Wyżaliła się fanom na Instagramie 

Anna Czartoryska i Natalia Klimas pokazały swoje wielkie ciążowe brzuszki! Na zdjęciach towarzyszy im Olga Frycz z córką!

Natalia Klimas jest w ciąży! Pokazała zaokrąglony brzuszek i przekazała fanom cudowną nowinę!


Natalia Klimas jest w ciąży

Natalia Klimas jest w ciąży

Natalia Klimas, Anna Czartoryska-Niemczycka w ciąży

Natalia Klimas, Anna Czartoryska-Niemczycka w ciąży

Natalia Klimas, Anna Czartoryska-Niemczycka w ciąży i Olga Frycz z córką

Natalia Klimas, Anna Czartoryska-Niemczycka w ciąży i Olga Frycz z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×