Wielki dramat ciężarnej Natalii Klimas! Przed samym porodem aktorka straciła osobę, która była częścią jej życia!

Natalia Klimas jest już w ostatnim etapie ciąży, lada chwila aktorka urodzi swoje pierwsze dziecko. Niestety przyszła mama przeżywa obecnie ciężkie chwile bowiem straciła bliską osobę

 

Natalia Klimas niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka szerszej publiczności kojarzy się z popularnym serialem Barwy Szczęścia. Niektórzy mogą ja także pamiętać jako partnerkę Piotra Woźniaka-Staraka. Obecnie Natalia wraz ze swoim mężem  Mikołajem Boberem oczekują narodzin swojej upragnionej córeczki – Zuzi. Niestety szczęście rodzinne przerwała dramatyczna wiadomość, którą Natalia otrzymała tuż przed rozwiązaniem swojej ciąży.

Okazało się, że nagle zmarła bardzo bliska osoba z otoczenia aktorki, Klimas nie zdradziła, kogo konkretnie straciła. Wielkim smutkiem Natalia natychmiast podzieliła się z internautami.

Odeszła osoba, która była częścią mojego życia odkąd pamiętam. Największe radości i cierpienia czasem tak właśnie się bezpośrednio ze sobą przeplatają – napisała na Instagamie Natalia Klimas.

Natalia Klimas  wkleiła swoje zdjęcie, na którym ma wielki brzuszek, pod fotka umieściła obszerny wpis

Chwilę mnie tu nie było. I cały czas się zastanawiam, pisać coś o tym, czy nie pisać. Wrzucić to zdjęcie z wesołym podpisem czy wrzucić je i napisać szczerze, jak jest? Bo tu u mnie, zawsze na wesoło. No ale przecież życie tak nie wygląda. Dzisiaj jest lepszy dzień. Umalowałam się, ubrałam w kolorową sukienkę. Jestem chyba dzielna. Ale ostatnie dni były bardzo trudne. Odeszła osoba, która była częścią mojego życia, odkąd pamiętam. Przytulała mnie, jak zbiłam kolano na podwórku, robiła mi kakao, jak poprosiłam. Nigdy nie mówiła do mnie „Natalia”, zawsze „Tunieczko”. Piekła, zaraz po Babci, najlepszy sernik w rodzinie. I nagle tej osoby nie ma.

Kiedyś nie umiałam radzić sobie ze smutkiem czy bólem. Nie umiałam go czuć, akceptować, przeżywać i iśc dalej. Umiałam tylko przed Nim uciekać, ponieważ wydawało mi się, że go nie uniosę.

Ale dziś, w obliczu tej straty, nie mogę już być zapłakanym dzieckiem. Muszę być silna i dojrzała, bo za kilka chwil zostanę Mamą. Muszę być mądra i chronić swoje dziecko Narodziny mojej córeczki przeplatają się z odejściem kogoś bardzo ważnego w Naszej rodzinie. Samo życie. Zuzia jeszcze się nie urodziła, a już mnie zmienia i uczy. Trzymajcie za Nas kciuki – napisała Klimas.

Mamy nadzieję, że Natalia poradzi sobie z tym smutkiem

 

View this post on Instagram

Chwilę mnie tu nie było. I cały czas się zastanawiam, pisać coś o tym, czy nie pisać. Wrzucić to zdjęcie z wesołym podpisem czy wrzucić je i napisać szczerze, jak jest? Bo tu u mnie, zawsze na wesoło. No ale przecież życie tak nie wygląda. Dzisiaj jest lepszy dzień. Umalowałam się, ubrałam w kolorową sukienkę. Jestem chyba dzielna. Ale ostatnie dni były bardzo trudne. Odeszła osoba, która była częścią mojego życia odkąd pamiętam. Przytulała mnie, jak zbiłam kolano na podwórku, robiła mi kakao, jak poprosiłam. Nigdy nie mówiła do mnie „Natalia”, zawsze „Tunieczko”. Piekła, zaraz po Babci, najlepszy sernik w rodzinie. I nagle tej osoby nie ma. Kiedyś nie umiałam radzić sobie ze smutkiem czy bólem. Nie umiałam go czuć, akceptować, przeżywać i iśc dalej. Umiałam tylko przed Nim uciekać, ponieważ wydawało mi się, że go nie uniosę. Ale dziś, w obliczu tej straty,nie mogę juz być zapłakanym dzieckiem. Muszę być silna i dojrzała, bo za kilka chwil zostanę Mamą. Muszę być mądra i chronić swoje dziecko. Największe radości i cierpienia czasem tak właśnie się bezpośrednio ze sobą przeplatają. Narodziny mojej córeczki przeplatają się z odejściem kogoś bardzo ważnego w Naszej rodzinie. Samo życie. Zuzia jeszcze się nie urodziła a już mnie zmienia i uczy. Trzymajcie za Nas kciuki????

A post shared by Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas) on

 

Natalia Klimas urządziła bajeczne baby shower. Przy okazji zdradziła imię dziecka!

Ciężarna Natalia Klimas kupiła luksusowy apartament! Co za piękne wnętrza!

Natalia Klimas pojawiła się w Gałkowie i zachwycała ciążowymi krągłościami. Gwiazda urodzi lada moment!


Natalia Klimas pokazała goły brzuch w ciążowej sesji

Natalia Klimas pokazała goły brzuch w ciążowej sesji

Natalia Klimas pokazała goły brzuch w ciążowej sesji

Natalia Klimas pokazała goły brzuch w ciążowej sesji

Natalia Klimas z mężem - Gałkowo Masters 2019

Natalia Klimas z mężem - Gałkowo Masters 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×