Wszyscy dobrze znamy matkę Natalii Klimas. A jak wygląda jej ojciec?

Natalia Klimas z mamą Joanną

Natalia Klimas z mamą Joanną

Jak wygląda ojciec Natalii Klimas?

Rodzice Natalii Klimas rozstali się gdy aktorka była dzieckiem, po 18 latach związku. Natalię najczęściej można spotkać u boku Mamy. Mało kto wie, że obie mają z nim świetny kontakt.

Młoda aktorka kilka lat temu w wywiadzie dla Vivy! powiedziała:

Jesteśmy we trójkę fajną rodziną. Mimo że oni są wiele lat po rozwodzie. Ale między nimi jest taka sztama. Tata zrobi wszystko dla mamy.

Ojciec Natalii był szkolną miłością pani Joanny i bardzo młodo wzięli ślub. Klimas bardzo podkreśla, że zawsze może liczyć na tatę i bardzo jej pomógł, również finansowo w edukacji w Stanach Zjednoczonych. Bardzo ciepło wspomina też liczne podróże w towarzystwie taty.

Kiedy miałam dwanaście lat, wymyślił dla nas wycieczkę. Tylko my dwoje. Wzięliśmy namiot, wsiedliśmy do jeepa. Zwiedziliśmy Berlin, Brukselę, Paryż, Amsterdam, pojechaliśmy także nad francuskie morze. W podróży byliśmy aż trzy tygodnie. Przygotowaliśmy dziennik, gdzie wklejaliśmy zdjęcia robione polaroidem

Aktorka wyjaśnia skąd takie zamiłowanie taty do podróży, nie zawsze łatwych i przyjemnych i to w czasach, kiedy nie były zbyt łatwo dostępne i powszechne.

Wychowywał się w Kongo (dziadek był tam wtedy ambasadorem), Grecji i Belgii. Z wykształcenia jest geografem i historykiem, ale poświęcił się biznesowi, dzięki czemu mieliśmy zapewnione bezpieczne życie – powiedziała w Show.

Jak widać rodzina Klimasów to świetny przykład cudownych relacji nawet po rozstaniu.

Zobacz: Natalia Klimas skomentowała swój związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Żałuje, że doszło do rozstania?

Natalia Klimas z ojcem

Natalia Klimas z ojcem

Natalia Klimas z matką Joanną

Natalia Klimas z matką Joanną


Natalia Klimas z ojcem

Natalia Klimas z ojcem

Natalia Klimas - premiera filmu

Natalia Klimas - premiera filmu "Nowy świat" 2016

Natalia Klimas - Cavaliada 2016, Kołobrzeg

Natalia Klimas - Cavaliada 2016, Kołobrzeg

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×